تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
در دسترس بودن آیفون 14 پرو

در دسترس بودن آیفون 14 پرو با وجود مشکلات بهبود می‌یابد

زمان سفارشات آیفون ۱۴ پرو در خارج از چین اندکی تعدیل شده است، اما مشکلات مدام کارگران مرتبط با کووید در کارخانه اصلی آیفون هنوز هم یک مشکل تلقی می‌شود. هفته دوازدهم عرضه توسط جی پی مورگان بررسی شده و نتایج متفاوتی را در تمام مدل‌های اصلی آیفون ۱۴ به ما نشان می‌دهد. در سطح جهانی، زمان عرضه آیفون ۱۴ و آیفون ۱۴ پلاس از ۲ روز در هفته ۱۱ ام به ۳ روز افزایش یافته است. نسخه‌های پرو و پرو مکس هم شاهد کاهش زمان فروش به ۳۵ روز از هر ۴۱ روز در هفته یازدهم بوده است. به گفته جی پی مورگان، کاهش زمان تحویل مدل‌های پرو به‌عنوان روندهای تشویق کننده در رابطه با بهبود عرضه تلقی می‌شود و در اکثر مناطق خارج از چین، زمان تحویل کاهش یافته است.

مشکلات تولید

در دسترس بودن آیفون 14 پرو

با این حال گفته می‌شود که افزایش زمان تحویل در چین نشان می‌دهد که چالش‌ها در تاسیسات ژنگژو در چین – تولید کننده اصلی مدل‌های پرو اپل – هنوز هم ادامه دارد. بررسی‌ها می‌گوید که ادامه مشکلات در کارخانه می‌تواند به این معنا باشد که تعادل عرضه و تقاضا نسبت به سال‌های گذشته به زمان نیاز دارد. با این حال، تحلیل‌گران می‌نویسند که تعدیل کلی زمان تحویل مدل‌ها به نظر نشان دهنده عبور از بدترین زمان چالش‌های عرضه است. ادامه وضعیت و تاخیر در بازگشت به سطح عادی تولید در کارخانه می‌تواند سرعت رسیدن به تعادل عرضه و تقاضا در ماه‌های آینده را محدود کند و البته عرضه تا حدودی بهبود یافته است.

بیشتر بخوانید: فاکسکان با پرداخت پول ۲۰ هزار کارگر شورشی کارخانه را مرخص کرد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *