تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
زمان تحویل آیفون 14 پرو

زمان تحویل آیفون 14 پرو به سطح پس از عرضه بازگشت

تحلیل گران جی پی مورگان گزارش می‌دهند که زمان تحویل آیفون ۱۴ و آیفون ۱۴ پرو بهبود یافته است و در مجموع در دسترس بودنش در فروشگاه هم بهتر بوده است. از زمان عرضه سری آیفون ۱۴، جی پی مورگان ردیاب در دسترس بودن محصولات اپل خود را به صورت هفتگی منتشر کرده است که تغییرات زمان تحویل جدیدترین مدل‌های سری جدید آیفون را پوشش می‌دهد. طی یک یادداشت جدید، این تحلیل‌گر می‌گوید که زمان تحویل به سطح قبل از شیوع کرونا بازگشته است. در سطح جهانی، آیفون ۱۴ و آیفون ۱۴ پلاس طی چهار روز در هفته شانزدهم از زمان عرضه خود، به مشتریان تحویل داده شده است.

تحلیل زمان تحویل سری آیفون ۱۴

زمان تحویل آیفون 14 پرو

این در مقایسه با برآورد حمل و نقل ۱ روزه در هفته قبل است و مطابق با انتظارات دیده می‌شود. آیفون ۱۴ پرو و آیفون ۱۴ پرو مکس بر اساس تخمین‌ها، زمان ارسال ۲۲ روزه را در هفته ۱۶ از زمان تجربه تجربه می‌کند. این در مقایسه با برآورد حمل و نقل ۲۵ روزه در هفته قبل بوده است. وضعیت عرضه در چین هم همچنان روی این اعداد تاثیر می‌گذارد. زمان عرضه در ایالات متحده برای مدل‌های استاندارد آیفون در حدود ۵ روز بهبود یافته است. این در حالی است که برای مدل‌های پرو هم دو روز کاهش یافته است. با این حال، اکرث SKU های مدل پرو برای پیکاپ همان روز در دسترس هستند. زمان تحویل در چین و اروپا با تخمین حمل و نقل ۶ روزه برای مدل‌های استاندارد آیفون ۱۴ بهبود یافته است. با ما همراه شوید.

بیشتر بخوانید: اشتباهات اپل در ساخت تراشه منجر به تولید کمتر آیفون ۱۴ پرو شد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *