تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
زمان تحویل آیفون 14 پرو

زمان تحویل آیفون 14 پرو در حال بازگشت به وضعیت عادی است

زمان تحویل مدل‌های آیفون ۱۴ پرو در چین اندکی بهبود یافته است، چرا که روند بازگشت به سطوح عرضه عادی به آرامی در حال طی شدن است. عرضه گوشی‌های آیفون ۱۴ پرو و آیفون ۱۴ پرو مکس اپل به شدت تحت تاثیر مشکلات کارخانه ژنگژو قرار گرفته است و شامل تعطیلی‌های ناشی از کووید و شورش کارکنان بوده است. در چهاردهمین هفته از دسترس بودن محصولات جدید اپل بعد از رویداد Far Out، جی پی مورگان بررسی‌های لازم را انجام داده و گویا همه چیز در حال تغییر بوده و قدم‌های کوچکی در حال برداشته شدن است. تحلیل‌گران ادعا می‌کنند که عرضه مدل‌های پرو به‌طور فزاینده‌ای بهبود یافته است که ناشی از تعدیل زمان عرضه در چین است.

بهبود زمان تحویل آیفون ۱۴ پرو

زمان تحویل آیفون 14 پرو

با این حال، زمان‌های سر رسید هنوز نسبت به زمان‌هایی که قبل از شیوع کرونا ژنگژو مشاهده شده بود، به‌طور متوسط افزایش یافته است. با چالش‌های جاری در آستانه رسیدن به سطوح عادی‌تر تولید، انتظار می‌رود که این امر می‌تواند به فصلی بی‌صدا در سه ماهه دسامبر منجر شود و همچنین درآمد اصلی را به سه ماهه مارس سوق خواهد داد. ردیابی جهانی آیفون در زمینه تحویل درب منزل آیفون ۱۴ و آیفون ۱۴ پلاس به‌صورت سه روزه گزارش شده و گویا مدل‌های پرو شاهد کاهش زمان تحویل از ۲۹ روز به ۲۷ روز بوده‌اند. در چین هم مدل‌های پایه آیفون ۱۴ شاهد افزایش زمان فروش از ۱ روز به ۴ روز بودند.

بیشتر بخوانید: زمان تحویل آیفون ۱۴ پرو کوتاه‌تر خواهد شد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *