تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
حسگر تصویر پیشرفته سونی

آیفون 15 حسگر تصویر پیشرفته سونی را به همراه خواهد داشت

طبق گزارش‌های منتشر شده، سونی یک سنسور تصویر برای آیفون ۱۵ به اپل عرضه خواهد کرد که گفته می‌شود نوردهی بیشتر از حد به همراه داشته و در نور پایین هم عملکرد خوبی دارد. گزارش روز دوشنبه از نیکی ادعا می‌کند که سونی تکنیک‌های هوشمندانه خود در عکاسی را به آیفون خواهد آورد. این امر آن‌ها را در رقابت مستقیم با سامسونگ قرار می‌دهد که در حال حاضر حسگرهای تصویر را برای اپل تامین می‌کنند. گفته می‌شود که حسگر پیشرفته سونی سطح سیگنال اشباع را در هر پیکسل در مقایسه با سنسورهای فعلی دو برابر می‌کند. در نتیجه، گفته می‌شود که نور بیشتری به واسطه آن جذب شده و نوردهی بیش از حد یا کم را در تنظیمات خاص کاهش خواهد داد.

سنسورهای سونی برای آیفون ۱۵

حسگر تصویر پیشرفته سونی

یکی از مزایایی که این سنسورها دارند، عکاسی از چهره یک فرد با جزئیات دقیق زمانی اتفاق می‌افتد که پس زمینه روشن باشد و مانند یک روز آفتابی می‌توانید از آن استفاده کنید. سونی با معماری نیمه هادی جدیدی که فوتودیودها و ترانزیستورها را در لایه‌های زیرلایه جداگانه قرار می‌دهد، به این امر دست یافته و در نتیجه لایه‌ای با چگالی بالاتر را شاهد بودیم. سونی تجربه‌ای در تولید حسگرهای تصویر دارد و با سهم جهانی ۴۴ درصدی در سنسورهای CMOS در سال ۲۰۲۱، بالاتر از سامسونگ با سهم ۱۸.۵ درصدی در جایگاه اول قرار دارد. این شرکت امیدوار است که تا سال ۲۰۲۵ سهمش را به ۶۰ درصد برساند.

بیشتر بخوانید: هزینه بالای تولید A17 قیمت آیفون ۱۵ را بالا خواهد برد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *