تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
آیفون 16 پرو

آیفون 16 پرو اولین آیفون بدون ناچ خواهد بود

مینگ چی کو تحلیل‌اگر اپل پیش بینی کرده است که دوربین و Face ID زیر صفحه نمایش در سال ۲۰۲۴ و برای نسخه‌های Pro آیفون ۱۶ ارائه می‌شود. این تحلیل‌گر به‌جای ارائه اطلاعات جدید، باز هم به گزارش‌های قبلی خود استناد کرده است و انتظارات خود را در قالب «آیفون تمام صفحه واقعی» به اشتراک گذاشته است و پیش بینی می‌کند که سال ۲۰۲۴ می‌تواند سال مهمی برای گوشی آیفون باشد. توییت مینگ چی کو در پاسخ به توییت در تاریخ ۲ آوریل ۲۰۲۲ بوده است و اعتقاد دارد که راس یانگ در مورد فناوری Face ID زیر نمایشگر در سال ۲۰۲۴ درست می‌گوید. کو سپس گفت که معتقد است برنامه زمان‌بندی اپل چندان به مشکل فنی ارتباطی ندارد و با اهداف بازاریابی این شرکت به سال ۲۰۲۴ منتقل شده است.

توییت جدید مینگ چی کو

آیفون 16 پرو

توییت جدید همان ادعای Face ID را تکرار کرده و این پیش بینی را هم اضافه کرده است که دوربین سلفی جلو به زیر صفحه نمایش انتقال پیدا می‌کند. کو مشخص نکرده است که این کار چگونه قرار است انجام شود، چرا که به گفته وی، شرایط نور پایین برای کیفیت دوربین جلو مضر است. با این حال، او همچنین اعلام کرده است که پردازشگر سیگنال تصویر و الگوریتم مناسب برای بهبود کیفیت بسیار مهم هستند. بنابراین، علیرغم اینکه هنوز چیزی به‌صورت رسمی براساس منابع زنجیره تامین تایید نشده‌اند، ممکن است بدین معنا باشد که تاخیر صورت گرفته تا سال ۲۰۲۴ احتمالا برای غلبه بر موانع فنی توسط اپل بوده است.

بیشتر بخوانید: فناوری Face ID زیر صفحه نمایش برای آیفون ۱۶ عرضه می‌شود

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *