تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
آیفون سافاری

آیفون سافاری هنگام جستجوی عبارت سه‌حرفی کرش می‌کند

سافاری برای آیفون برای برخی از کاربرانی که از عبارت سه حرفی برای سرچ استفاده می‌کنند، کرش می‌کند و این ممکن است به‌دلیل مشکلات گوگل از سمت سرور باشد. گزارش‌های متعدد از کاربران یک باگ عجیب را توصیف می‌کند که سبب می‌شود هر بار که عبارت‌های جستجوی خاصی وارد می‌شوند، سافاری از کار بیفتد. به نظر می‌رسد که این عبارات اولین حروف یک زنجیره خرده فروشی مانند Best Buy یا Target هستند، اما بعدها هم فراتر رفته و هیچ الگویی برای آن کشف نشده است. این اشکال توسط همه مشاهده نمی‌شود و بنابراین با نوعی مشکل از سمت سرور مواجه هستیم که تنها افراد کمی را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

کرش سافاری آیفون

آیفون سافاری

این اشکال با باز کردن سافاری و تایپ عباراتی مانند bes، wal یا tar رخ می‌دهد. سافاری در برخی از موارد حتی بدون ورودی بیشتر یا زمانی که یک فاصله بین عبارات رخ می‌دهد هم کرش می‌کند. به نظر می‌رسد که کاربرانی که این مشکل را گزارش می‌کنند از کالیفرنیا و فلوریدا هستند. همچنین به نظر می‌رسد که آن‌ها از موتور جستجوی گوگل برای سافاری آیفون استفاده می‌کنند. اپل هنوز پاسخی به باگ نداده و راه حلی را هم ارائه نمی‌کند. کاربرانی که با این مشکل مواجه هستند، می‌توانند مرورگر دیگری نصب کنند یا موتور جستجوی خودشان را به گزینه دیگری مانند بینگ تغییر دهند تا فعلا مشکل سافاری در نسخه‌های بعدی به‌طور کامل حل شده و بتوانید از آن استفاده کنید. با ما همراه شوید.

بیشتر بخوانید: اپل قابلیت جدید سافاری را همراه ویژگی‌های macOS Ventura منتشر کرد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *