تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
سهم بازار چین

آیفون سهم بازار چین خود را در بحبوبه رکورد گوشی‌های هوشمند افزایش داد

کل بازار گوشی‌های هوشمند در چین به‌شدت تحت تاثیر قرار گرفته است، اما اپل با وجود کاهش فروش از سال ۲۰۲۱، سهم بازار خود را با آیفون ۱۴ افزایش می‌دهد. مشکلات تامین در چین از مدت کوتاهی پس از عرضه آیفون ۱۴ پرو در ماه سپتامبر، تاثیر زیادی روی دسترس بودن آیفون ۱۴ پرو داشته است. زمان حمل و نقل از آن زمان بهبود یافته است، اما اپل همچنان کاهش فروش را از آن زمان تجربه می‌کند. بر اساس گزارش ترکیبی جی پی مورگان و آکادمی فناوری اطلاعات و ارتباطات چین، اگر داده‌های سپتامبر و اکتبر ۲۰۲۲ جمع آوری شود تا تاریخ‌های ارسال بعدی آیفون ۱۳ پرو در سال ۲۰۲۱ محاسبه شود، محموله‌های ارسال شده تقریبا ۱۴ درصد کاهش داشته‌اند.

روند فروش آیفون ۱۴ در چین

سهم بازار چین

داده‌های جمع آوری شده هم نشان می‌دهد که محموله‌های آیفون در ماه اکتبر نسبت به سال گذشته ۳۰ درصد کاهش داشته است. این عدد بالای ۳۰ درصد تنها نشان می‌دهد که تقاضا در اکتبر ۲۰۲۱ به لطف تاریخ عرضه اواخر سپتامبر آیفون ۱۳ در مقابل اواسط سپتامبر برای آیفون ۱۴ بیشتر بوده است. با وجود این کاهش، اپل شاهد افزایش سهم بازار خود در چین نسبت به سال گذشته در حدود ۱ درصد بوده است. در سال ۲۰۲۱ حدود ۲۱ درصد از سهم بازار و ۲۲ درصد از سهم بازار در سال ۲۰۲۲ بوده است. این بدان دلیل است که بازار گوشی‌های هوشمند چین شاهد کاهش ۱۸ درصدی تقاضا در کل سال نسبت به سال گذشته بوده است. می‌توانید نظرات خود را با ما در میان گذارید.

بیشتر بخوانید: کانادا تغییرات AirDrop اپل در چین را محکوم کرد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *