تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر تلفن تماس: 021-62999938

استفاده کاربران گوشی آیفون از iOS

درصد استفاده کاربران گوشی آیفون از iOS 13 به 20 درصد افزایش یافت

پس از انتشار iOS 13 در هفته گذشته، به نظر میرسد که سیستم عامل جدید اپل شروع خوبی داشته است چرا که بر اساس داده های سایت Mixpanel، درصد آپدیت کاربران به iOS 13 از 20 درصد عبور کرد.

این آمار کمی بالاتر از iOS 12 در زمان مشابه است.

البته باید این نکته را هم در نظر گرفت که امسال کاربران کاربران گوشی آیفون و iPad جدید میتوانند از همان بدو خریداری دستگاه به آخرین ورژن از سیستم عامل که iPadOS 13.1 هست دسترسی داشته باشند.

جداول Mixpanel بر اساس آمارهای داخلی خود است و درصد استفاده کاربران گوشی آیفون از iOS را از بازدیدهای کاربران اپل از سایت خود و اپلیکیشن هایی که شامل ابزارهای تحلیلی Mixpanel باشند میسنجد.

نمودار منتشر شده توسط این سایت را میتوانید در زیر مشاهده کنید :

نمودار استفاده کاربران گوشی آیفون از iOs و خرید قسطی گوشی آیفون

همان طور که مشاهده میکنید، درصد استفاده کاربران کاربران گوشی آیفون از iOS 13، فعلا اختلاف زیادی با iOS 12 دارد.

 سال گذشته و طبق آمار همین سایت، درصد استفاده کاربران از  iOS 12 در یک هفته پس از انتشار، 19.14 درصد بود که iOS 13 در این زمینه برتر از ورژن سال گذشته عمل کرده است.

به نظر میرسد که iOS 13 خیلی خوب توانسته تا نظر مردم را به خودش جلب کند مخصوصا با ارائه ویژگی های جذابی نظیر حالت Dark Mode.

قابلیت پخش همزمان متن شعر یک آهنگ در اپل موزیک هم از دیگر ویژگی های جذاب iOS 13 بوده است.

هرچند که iOS 13 به خاطر داشتن باگ هایی به ویژه در دوربین گوشی های جدید آیفون، مورد انتقاد هم بوده که آن هم با انتشار iOS 13.1 تا حد زیادی برطرف شده است.

kurur_sib
بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال