تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
تامین کنندگان اصلی اپل

تامین کنندگان اصلی اپل تحت تاثیر قرنطینه‌های کرونا هستند

شیوع جدید ویروس کرونا در شهر کونشان چین، منجر به محدودیت‌های جدید و آزمایشی شده است و به‌طور بالقوه، تولید آیفون و آیپد اپل را به چالش می‌کشد. به‌گزارش ساوت چاینا مورنینگ که روز جمعه منتشر شده است، مقامات این شهر به همه ۲.۱ میلیون نفر ساکن دستور داده‌اند که در خانه مانده و تحت تست‌های روزانه قرار گیرند. چرا که همسایه شانگهای برای هفتمین روز متوالی شاهد ابتدا به ویروس کوید-۱۹ بوده است. به بسیاری از کارخانه‌های شهر که یکی از بخش‌های کلیدی زنجیره تامین اپل است نیز  دستور توقف تولید صادر می‌شود. تعدادی از بزرگ‌ترین شرکای زنجیره تامین اپل از جمله پگاترون، فاکسکان و لوکس‌شر که در کونشان مستقر هستند، تحت تاثیر این قوانین قرار گرفته‌اند.

کارخانه‌های اپل در چین

تامین کنندگان اصلی اپل

قطعاتی از برد مدار چاپی تا قطعات مربوط به ماشین آلات در این شهر تولید می‌شود. براساس گزارش‌ها، مقامات به فاکسکان ویسترون و پگاترون دستور داده‌اند تا تولید دستگاه‌های خود را در زمینه دستگاه‌های الکترونیکی مصرفی متوقف کنند. اگرچه نام اپل در این زمینه ذکر نشده است، اما به احتمال زیاد تولید این شرکت هم تحت تاثیر این قوانین قرار گرفته است. تعلیق کارخانه از ۲ آوریل اجرایی شده است و قرار است که تا ۱۲ آوریل هم ادامه داشته باشد. با این حال، هرگونه وخامت اوضاع کووید-۱۹ در شانگهای می‌تواند منجر به آزمایش‌های بیشتر و دستورات قرنطینه در این شهر شود. تعطیلی کارخانه‌ها روی زنجیره تامین جهانی که در حال حاضر با کمبود و سایر مسائل کاری مواجه است، تاثیر بیشتری می‌گذارد.

بیشتر بخوانید: الزامات تست کرونا برای کارمندان واکسینه شدن فروشگاه اپل شدیدتر می‌شود

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال