تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
پاداش 99 میلیون دلاری تیم کوک

شرکت نروژی علیه پاداش 99 میلیون دلاری تیم کوک رای خواهد داد

صندوق نفت نروژ اعلام کرده است که مخالف سیاست پرداخت غرامت ۹۹ میلیون دلاری برای تیم کوک، مدیرعامل اپل است و سایر پیشنهادات ارائه شده پیش از نشست سالانه سهامداران اپل را هم به رسمیت نمی‌شناسد. اپل جلسه سالانه سهامداران خود را به‌صورت مجازی روز جمعه ۱۳ اسفند (۴ مارس) برگزار خواهد کرد و فرصتی را هم برای رای دادن به تعداد از پیشنهادات را ارائه خواهد داد. چند روز قبل از این رویداد، یک سازمان، رای‌های خودش را فاش کرد. صندوق نفت نروژ، بزرگ‌ترین صندوق دارایی مستقل جهان است که ارزش ۱.۳ تریلیون دلاری دارد و اعلام کرده است که در ورد سیاست‌های پرداخت، علیه اپل رای خواهد داد.

جزئیات رای پاداش برای تیم کوک

پاداش 99 میلیون دلاری تیم کوک

این افشاگری شامل یک رای است که به تیم کوک، حقوق و پاداش به ارزش ۹۹ میلیون دلاری را به همراه خواهد داشت. به گزارش فایننشال تایمز، این صندوق اعلام کرده است که بخش قابل توجهی از پرداخت سالانه باید به‌صورت سهام ارائه شود و برای پنج الی ده سال هم بلوکه خواهد شد. همچنین اعلام شده است که هیئت مدیره باید اطلاعات شفافی در مورد حقوق کلی فراهم کرده و از ارائه نتایج غیرقابل قبول هم پرهیز کند. این گروه در زمینه شفافیت، کار اجباری، ممیزی حقوق مدنی و افشاری پایداری هم علیه اپل خواهد بود. سیگنال‌دهی این صندوق در شرایطی انجام شده است که ۱۶ فوریه، اپل از مشتریانش درخواست کرده بود که علیه بسته پرداخت و پاداش مطرح شده رای دهند.

بیشتر بخوانید: سهامداران اپل خواستار رای منفی به دستمزد ۹۹ میلیون دلاری تیم کوک شدند

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *