تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
زمان تحویل آیفون 14 پرو

زمان تحویل آیفون 14 پرو کوتاه‌تر خواهد شد

بررسی‌های جی پی مورگان نشان می‌دهد که منابع مدل‌های آیفون ۱۴ پرو بهبود یافته و زمان‌های تحویل هم برای دستیابی به دست مشتریان تعدیل شده است. اما زمان عرضه همچنان در سراسر دسامبر مورد توجه خواهد بود. مشکل مداوم اپل در تاسیسات ژنگژو فاکسکان – بزرگ‌ترین تولید کننده مدل‌های آیفون ۱۴ پرو – بر زمان تحویل مشتریان برای دریافت دستگاه های‌شان تاثیر می‌گذارد. اکنون هم به نظر می‌رسد که عرضه مدل‌های پرو در حال تکمیل شدن بوده و اپل تلاش می‌کند که تاخیر را کاهش دهد. طی هفته سیزدهم از عرضه سری آیفون ۱۴، زمان عرضه جهانی برای مدل‌های پرو از ۳۵ روز یک هفته قبل به ۲۹ روز تعدیل شده است.

زمان تحویل آیفون ۱۴ پرو

زمان تحویل آیفون 14 پرو

زمان تحویل همچنان در حال بهبود است، اما آن‌ها همچنان بالاتر از زمان‌هایی است که قبل از شروع مشکلات ژنگژو ارزیابی شده بودند. به گفته جی پی مورگان، چالش‌های مداوم برای رسیدن به سطوح عادی می‌تواند درجه بهبود را در سه ماهه دسامبر محدود کند. برای آیفون ۱۴ و آیفون ۱۴ پلاس، زمان‌های فروش جهانی هر کدام روی ۳ روز ثابت مانده است. نسبت به سری آیفون ۱۳، زمان‌های تحویل مدل پایه با ارزیابی قبلی مطابقت دارد، اما برای نسخه‌های پرو طولانی‌تر است. در ایالات متحده، مدل‌های پرو شاهد اعتدال یک هفته‌ای از ۳۳ روز به ۲۵ روز بوده است. این در حالی است که آیفون ۱۴ و آیفون ۱۴ پلاس همچنان در ۴ روز ماندگاری دارند.

بیشتر بخوانید: سری آیفون ۱۴ پرو اپل از لحاظ تاریخی زمان تحویل طولانی مدتی دارد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *