تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
نتایج بنچمارک M1 Ultra

نتایج بنچمارک M1 Ultra قدرتمندی آن را اثبات می‌کند

نتایج بنچمارک تراشه M1 Ultra اپل به همین زودی‌ها منتشر شده است و نشان می‌دهد که عملکرد مک استودیو مجهز به این تراشه، تا چه اندازه می‌تواند با بالاترین پیکربندی مک پرو و مک بوک پرو با پردازنده M1 Max متفاوت باشد. می‌دانیم که اپل در طی رویداد ۸ مارس خود از تراشه جدید اپل سیلیکون خود رونمایی کرد و دانستیم که اساسا اپل از دو تراشه M1 Max در کنار هم استفاده کرده است تا از ترکیب آن‌ها بتواند قدرت بسیار بیشتری را دریافت کنید. تراشه M1 Ultra اپل در تست تک هسته‌ای Geekbench موفق شده است که امتیاز ۱۷۹۳ و در تست چند هسته‌ای هم امتیاز ۲۴۰۵۵ را دریافت کند.

نتایج بنچمارک تراشه جدید اپل

نتایج بنچمارک M1 Ultra

منابعی در داخل اپل به صحبت از طریق این شرکت نیستند، به منابع معتبر اعلام کرده‌اند که این نتایج واقعی هستند. برای مقایسه، می‌توانیم به مک پرو اپل با تراشه ۲۸ هسته‌ای اینتل زنون W اشاره کنیم که در حالت تک هسته‌ای سنچش بنچمارک Geekbench 5 به‌طور میانگین امتیاز ۱۱۵۲ و در بخش چند هسته‌ای هم امتیاز ۱۹۹۵۱ را کسب کرده است. این بدان معنی است که تراشه M1 Ultra در حد ۲۱ درصد سریع‌تر از مک پرو درجه یک بازار با تراشه اینتل در بخش چند هسته‌ای ظاهر شده است. وقتی هم که صحبت از عملکرد تک هسته‌ای می‌شود، این تراشه ۵۶ درصد سریع‌تر ظاهر شده است. M1 Ultra از مک بوک پرو اپل هم در حد ۱۰۵ درصد در بخش چند هسته‌ای بهتر ظاهر شده است.

بیشتر بخوانید: مک استودیو اپل با تراشه جدید M1 Ultra معرفی شد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال