تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
مستند Apple TV+

لوئیس همیلتون امیدوار به تاثیرگذاری مثبت مستند Apple TV+ است

مستند مورد انتظار سرویس Apple TV+ که پیرامون لوئیس همیلتون، راننده فرمول یک قهرمان ۷ دوره این رقابت‌ها ساخته خواهد شد، قرار است که تاثیر مثبتی در آینده این قهرمان داشته باشد و همیلتون هم معتقد است که چنین اتفاقی رخ خواهد داد. اپل روز چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ (۹ مارس ۲۰۲۲) اعلام کرد که حق تولید یک مستند بلند در مورد لوئیس همیلتون را برای Apple TV+ کسب کرده است. همیلتون معتقد است که این فیلم بیوگرافی می‌تواند برای کسانی که تماشایش می‌کنند، درس‌هایی به‌همراه داشته باشد. همیلتون در این رابطه می‌گوید: «ما این مستند این را داریم که روی آن کار می‌کنیم و فکر می‌کنم باید همه کارها را در زمان مناسب انجام دهید».

امیدواری همیلتون به مستند خودش

مستند Apple TV+

او ادامه داد: «مستند هم‌اکنون در تمرکز فعلی ما قرار دارد. من فکر می‌کنم داستان‌هایی برای گفته شدن وجود دارد و فکر می‌کنم همه آن‌ها مهم هستند و نکات آموزنده بسیاری هم خواهند داشت. اگر بتوانید روی مردم تاثیر مثبت بگذارید؛ اگر بتوانید حتی روی یک فرد یا یک خانواده تاثیر مثبت گذارید، همه چیز می‌تواند شگفت انگیز باشد». نام مستند هنوز فاش نشده است، اما قرار بر این خواهد بود که دسترسی کاملی به این قهرمان و تیمش فراهم شده است و فیلم‌های داخل و خارج از پیست هم در اختیار اپل تی وی پلاس قرار می‌گیرد. مصاحبه با مهمانان نیز بخش دیگری از این مستند خواهد بود. ریچارد پللر و اسکات بودنیک به‌عنوان تهیه کننده اجرایی و مت کی هم به عنوان کارگردان در این سری حضور دارند.

بیشتر بخوانید: مستند لوئیس همیلتون توسط اپل ساخته می‌شود

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *