تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
بازی ماجراجویانه Life Is Strange گوشی آیفون و خرید قسطی گوشی آیفون

بازی ماجراجویانه Life Is Strange گوشی آیفون

معرفی بازی Life Is Strange

Life Is Strange یک بازی اپیزودی و ماجراجویانه است که توسط شرکت Dontnod Entertainment ساخته و توسط شرکت Square Enix برای پلتفورم های Microsoft Windows، PlayStation 3، PlayStation 4، Xbox 360، Xbox One، iOS و اندروید عرضه شده است.

بازی ماجراجویانه Life Is Strange گوشی آیفون در طول سال 2015 و در قالب پنج اپیزود عرضه شد.

داستان Life Is Strange

یک دانش آموز و عکاس 18 ساله به نام مکس کالفیلد است که روزی متوجه میشود قدرت به عقب بردن زمان را پیدا کرده است و باعث میشود تا تمام تصمیمات او به اثر پروانه ای منجر بشود.

مکس وقتی که وقوع یک طوفان بزرگ را پیش بینی میکند، این را وظیفه خودش دانسته که جلوی وقوع آن و نابود شدن شهرش را بگیرد …

تک تک اعمال بازیکن در این بازی در روایت داستان تاثیر دارد و میتواند با عقب بردن زمان، اعمالش را خنثی هم بکند (البته هر وقت که بازی این اجازه را بدهد).

بازی ماجراجویانه Life Is Strange گوشی آیفون و خرید قسطی گوشی آیفون
Life Is Strange

ماموریت های بازی ماجراجویانه Life Is Strange گوشی آیفون قالبا به حل معماها و جمع آوری یک سری آیتم های خاص اختصاص دارند و در تمام مکالمه ها هم بازیکن این حق انتخاب را دارد که چه بگوید.

روند ساخت بازی Life Is Strange از آپریل سال 2013 آغاز شد و به دلایل مالی و برای خلاقانه تر بودن، حالت اپیزودی به خودش گرفت. بازی سازان برای خلق کاراکترها و فضای بازی، سفرهایی به Pacific Northwest و برخی مکان های تاریخی شناخته شده داشتند.

داستان و تغییرات درونی کاراکتر، ستون های اصلی این بازی هستند و کارهای بازکن در بازی هم کاملا بر روایت داستان تاثیرگذار است.

به خاطر سیر تکاملی کاراکترها در طول بازی، مکانیک بازگشت به عقب زمان و اشاره به یک سری تابوهای اجتماعی، Life Is Strange مورد تحسین منتقدان قرار گرفت.

هر چند که استفاده از زبان عامیانه، لب زنی ضعیف در اپیزودهای اول و برخی تناقض ها در روایت داستان هم مورد انتقاد قرار گرفتند. Life Is Strange

 بیش از 75 جایزه مختلف در زمینه بازی های رایانه ای دریافت کرد و تا ماه می سال 2017 بیش از 3 میلیون نسخه از آن به فروش رفت.

در آگوست سال 2017 یک پیش درآمد به نام Life Is Strange: Before the Storm و در سپتامبر سال 2018 هم قسمت دوم این بازی منتشر شد.

امتیاز اپ استور به Life Is Strange : 4.1 از 5

برای دیدن تریلر بازی در یوتیوب اینجا کلیک کنید

kurur_sib
بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *