تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
مک استودیو

مک استودیو احتمالا هرگز به‌روزرسانی نخواهد شد

به‌روزرسانی مک استودیو با تراشه M2 Ultra ممکن است که اصلا رخ ندهد، چرا که مک پرو اپل همچنان در نوبت تولید قرار دارد. معرفی تراشه‌های M2 Pro و M2 Max توسط اپل در ژانویه و همچنین ارتقای مشخصات فنی مک پرو، ممکن است که لزوما همراه با ارائه به روزرسانی مشابه برای مک استودیو نباشد. با توجه به اینکه اپل مشتاق عرضه یک مک پرو مجهز به تراشه اپل سیلیکون است، به نظر می‌رسد که آپدیت مک استودیو با تراشه M2 Ultra هرگز اتفاق نیفتد. انتظار می‌رود که مک پرو جدید با اپل سیلیکون در بهار همراه با تراشه M2 Ultra عرضه شود. با این حال، احتمال استفاده از دو مک همراه با تراشه M2 Ultra، ممکن است که برای کمپانی مشکل‌ساز باشد. چرا که وجود یکی می‌تواند فروش دیگری را به خطر بیندازد.

به‌روزرسانی مک استودیو

مک استودیو

به گفته مارک گورمن در خبرنامه بلومبرگ، مک پرو از نظر عملکرد مشابه مک استودیو است و بنابراین منطقی نخواهد بود که اپل هم مک استودیو M2 Ultra و هم مک پرو M2 Ultra‌ را به‌صورت همزمان ارائه کند. گورمن می‌نویسد: «به احتمال زیاد یا هرگز مک استودیو به‌روزرسانی نخواهد شد، یا تا نسل M3 و M4 خبری از دستگاه جدید نخواهد بود. تا آن زمان، اپل این فرصت را خواهد داشت که مک استودیو را از مک پرو بیشتر متمایز کند». پیش از این انتظار می‌رفت که مک پرو از یک تراشه M2 Extreme استفاده کند که به‌طور موثر دو تراشه M2 Ultra را در یک تکه سیلیکون ترکیب می‌کند. اما در ماه دسامبر، به دلیل وجود مشکلات احتمالی تولید، کنار گذاشته شد.

بیشتر بخوانید: خنک کننده آبی مک استودیو به‌طرز شگفت انگیزی کار می‌کند

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *