تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
درآمد مک

درآمد مک برای علیرغم رکورد شکنی در سه ماه آینده کاهش می‌یابد

فروش مک در سه ماهه سپتامبر اپل علیرغم کاهش فروش در بازار رایانه‌های شخصی قوی ظاهر شد، اما این شرکت انتظار دارد که درآمد مک در سه ماهه چهارم نسبت به مدت مشابه در سال ۲۰۲۱ کاهش پیدا کند. اپل گزارش درآمدی خود را روز پنجشنبه ۲۷ اکتبر همراه با اعداد مثبت برای درآمد و محصولات خود اعلام کرده است. این شرکت در سه ماهه مالی سپتامبر ۲۰۲۲ رکورد ۹۰.۱ میلیارد دلار درآمد داشت که ۸ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد داشته است. این یک فصل عالی برای مک بود. اپل با وجود مشکلات ناشی از تورم و مشکلات زنجیره تامین مرتبط با کرونا، به رکورد ۱۱.۵ میلیارد دلاری رسید که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۵ درصد افزایش داشت.

روند فروش مک

درآمد مک

به‌طور خاص، مک بوک ایر مجهز به تراشه M2 و مک بوک پروهای مجهز به M1 Pro و M1 Ultra به روند افزایش میزان تقاضا در سه ماهه منتهی به ژوئن ۲۰۲۲ کمک کردند. لوکا ماستری مدیرعامل اپل گفت: «مهم این است که سرمایه گذاری ما در این رده هم ارتقا دهندگان و هم مشتریان تازه وارد مک را جذب کرده است و به بالا رفتن زمان اولیه نصب شده ما کمک می‌کند. در واقع، ما یک رکورد سه ماهه برای ارتقا دهنده‌ها ثبت کرده‌ایم و این در حالی است که آن‌ها تقریبا نیمی از مشتریان خودمان هستند و در طول سه ماهه برای دستگاه جدید علاقه نشان داده اند». با این حال، اپل انتظار دارد که درآمد مک در سه ماهه دسامبر در مقایسه با سال ۲۰۲۱ کاهش پیدا کند. این چالش‌ها همچنان علیرغم عرضه مک بوک پرو M1 وجود خواهد داشت.

بیشتر بخوانید: اپل ۹۰.۱۵ میلیارد دلار در سه ماهه چهارم ۲۰۲۲ کسب کرد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *