تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
مک بوک ایر جدید اپل

مک بوک ایر جدید اپل با تراشه اپل سیلیکون و رنگ جدید معرفی خواهد شد

به گفته مینگ چی کو تحلیل‌گر ارشد اپل، مک بوک ایر ۲۰۲۲ اپل دارای فرم فاکتور جدید و گزینه‌های رنگی بیشتر خواهد بود و احتمالا تا سه ماهه سوم سال هم وارد بازار می‌شود. کو در این باره‌ می‌گوید: «مک بوک ایر جدید اپل احتمالا در سه ماهه دوم یا سوم سال ۲۰۲۲ به مرحله تولید انبوه خواهد رسید. این محصول از نمایشگر مینی LED استفاده نمی‌کند، اما احتمالا همراه با تراشه M1 روانه بازار خواهد شد». شایعات قبلی پیرامون مک بوک ایر جدید حاکی از آن بود که این دستگاه از فرم فاکتور جدیدی برخوردار خواهد بود که بیشتر شبیه به مدل‌های فعلی مک بوک پرو است. قرار است که گزینه‌های رنگی بیشتر همراه با بدنه نازک‌تر و سبک‌تر را نیز شاهد باشیم.

اطلاعات بیشتری از مک بوک ایر جدید

مک بوک ایر جدید اپل

جالب اینجاست که اطلاعات فعلی حاکی از آن است که دستگاه احتمالا از تراشه M2 استفاده خواهد کرد و تراشه M1 پیش بینی شده توسط کو استفاده نمی‌شود. مشخص نیست که منظور دقیق کو در این جا چه بوده است و آیا مستقیما به M1 اشاره کرده است، یا اینکه قرار است از یک تراشه اپل سیلیکون استفاده شود. هنوز زمان معرفی مک بوک ایر جدید اپل مشخص نشده است، اما اپل می‌تواند این دستگاه را در یکی از سخنرانی‌های بعدی خود مانند WWDC 2022 معرفی کند. اگر هم در این رویداد شاهد آن نبودیم، مطمئنا در یکی از رویدادهای پاییز امسال و همراه با آیفون ۱۴ می‌توانیم شاهد آن باشیم.

بیشتر بخوانید: هر آن‌چیزی که از مک بوک ایر M2 می‌دانیم

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال