تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
مدیریت شبکه های اجتماعی در گوشی آیفون

شبکه های اجتماعی رو با گوشی آیفون مدیریت کن

معرفی اپلیکیشن Buffer مدیریت شبکه­ های اجتماعی

بافر، اپلیکیشنی است که کارش مدیریت شبکه های اجتماعی شماست.

بافر به کاربر اجازه میدهد تا فعالیتش را در شبکه های اجتماعی نظیر توییتر، فیسبوک، اینستاگرام و لینکداین مدیریت کند. سپس فعالیت های او را آنالیز کرده و در اختیار کاربر قرار میدهد.

این اپلیکیشن توسط گروهی از مهاجران اروپایی در سان فرانسیسکو به وجود آمد. تا سال 2017، شرکت بافر بیش از 69 کارمند از 50 شهر مختلف، بیش از 4.5 میلیون کاربر و بیش از 16 میلیون دلار درآمد سالانه داشت.

ویژگی های رایگان اپلیکیشن Buffer مدیریت شبکه­ های اجتماعی :

بافر به کاربران اجازه میدهد که در هر شبکه اجتماعی مانند توییتر، اینستاگرام، فیسبوک، لینکداین و پینترست، بر اساس یک زمان بندی خاص پست بگذارند.

اپ مدیریت شبکه های اجتماعی در گوشی آیفون حتی یک زمان بندی پیش فرض هم دارد که طبق تشخیصش در آن زمان ها، فعالیت کاربران در شبکه های اجتماعی به بیشترین حد خود میرسد؛ هر چند که شما میتوانید به آن عمل نکنید و زمان بندی خودتان را به بافر اضافه کنید.

 متاسفانه در نسخه رایگان شما میتوانید حداکثر فقط 10 پست را طول روز با زمان بندی بگذارید و فقط هم میتوانید یک شبکه اجتماعی را از طریق نسخه رایگان بافر مدیریت کنید.

مدیریت شبکه های اجتماعی در گوشی آیفون  یعنی اپ بافر همچنین ویژگی دیگری هم دارد که به کاربر از طرف خودش پیشنهادهایی برای پست گذاشتن میدهد.

 بسته به شبکه اجتماعی که از آن استفاده میکنید، اطلاعاتی از تعداد دفعاتی که پست شما کلیک، ریتوییت، لایک، منشن و دیده شده را به شما نشان میدهد.

ویژگی های نسخه پولی مدیریت شبکه های اجتماعی در گوشی آیفون:

اگر اکانت Pro داشته باشید، بافر به شما خدمات بیشتری ارائه خواهد داد از جمله پیشنهاد دادن لینک های مختلف از سایت هایی به انتخاب خودتان. از دیگر ویژگی ها میتوان به آنالیز کردن پست های ارسال شده از طرف شما و همچنین نمایش تعداد کاربران فعال در یک بازه زمانی اشاره کرد.

همچنین با داشتن اکانت Pro، به جای 10 پست میتوانید روزانه تا 100 پست را از طریق بافر منتشر کنید و تا 8 شبکه اجتماعی را همزمان مدیریت کنید.

مدیریت شبکه های اجتماعی در گوشی آیفون با بافر برای بیزینس :

در سال 2013، بافر نسخه توسعه یافته ای از خودش را تحت عنوان Buffer for Business، منتشر کرد.

این نسخه برای آن دسته از افرادی است که از شبکه های اجتماعی برای مدیریت کسب و کارشان استفاده میکنند.

 این نسخه ویژگی های اضافه تری دارد از جمله :

  • آنالیزهای دقیق تری که به کاربر اجازه مقایسه بین المان هایی نظیر کلیک ها و ریتوییت های پست ها را میدهد. همچنین بر حسب اولویت های کاربر، پست ها را مرتب میکند.
  • همکاری تیمی که به شما اجازه میدهد تا امتیازات ادمینی خود را به افراد دیگری نیز بدهید تا مدیریت شبکه های اجتماعیتان راحت تر شود.
  • صادر کردن داده ها و آنالیزها با هر فرمتی

بافر برای بیزینس، ابعاد مختلفی دارد. به عنوان مثال در بیزینس کوچک میتوانید تا 25 شبکه اجتماعی را مدیریت کنید و 4 عضو را به عنوان ادمین اضافه کنید یا در بیزینس متوسط میتوانید تا 50 شبکه اجتماعی را مدیریت کنید و 9 عضو را به عنوان ادمین اضافه کنید.

امتیاز در اپ استور : 4.7 از 5

kurur_sib
بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *