تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
منطقه نزدیک فاکسکان چین

تست اجباری در منطقه نزدیک فاکسکان چین منجر به قرنطینه کلی خواهد شد

مقامات در ژنگ‌ژو که پایگاه اصلی تولید آیفون اپل در آن قرار دارد، تست کووید را در مناطق افراد تاسیسات فاکسکان و بخش‌های مجاور شهر اجباری کرده‌اند. بلومبرگ گزارش داده بود که ده‌ها هزار کارگر در کارخانه اصلی تولید آیفون فاکسکان هم در تحت این تست اجباری قرار خواهند گرفت. همین موضوع می‌تواند روی زنجیره تامین شکننده اپل تاثیر گذار باشد. تلاش‌هایی توسط اپل برای جلوگیری از تحت تاثیر قرار گرفتن انجام شده است، اما این اقدام به‌طور بالقوه می‌تواند خطری برای عرضه آیفون باشد. چرا که مقامات چینی به سرعت دستور قرنطینه کامل مناطقی که تحت آزمایش قرار دارند را صادر می‌کند.

قرنطینه چین و وضعیت نه‌چندان خوب اپل

منطقه نزدیک فاکسکان چین

در اوایل ماه آوریل، مقامات شهر کونشان چین، که خانه بسیاری از تامین کنندگان اصلی اپل در آن قرار دارد، در پاسخ به بدتر شدن وضعیت کووید در همسایگی شانگهای، قرنطینه سختی را اعمال کردند. این قرنطینه تولید بسیاری از شرکت‌های اپل از جمله لوکس‌شر، پگاترون، ویسترون و کوآنتا را متوقف کرد. تاکنون، تحلیل‌گران هم گفته‌اند که اپل تاکنون شانس آورده است که کارخانه اصلی آن‌ها در فاکسکان تحت تاثیر این قرنطینه‌ها قرار نگرفته است. مشخص نیست که این وضعیت تا کی ادامه داشته و تاثیرات رسمی آن روی محصولات دیگر اپل چگونه خواهد بود. مینگ چی کو می‌گوید که با وجود تعطیلی کارخانه‌های پگاترون، هنوز نرخ تحویل آیفون SE در وضعیت استاندارد قرار دارد و به نظر می‌رسد که تنها عرضه مک بوک پرو دچار تاثیرات بیشتر شده است.

بیشتر بخوانید: منطقه نزدیک کارخانه اصلی آیفون فاکسکان در چین قرنطینه شد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *