تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
صفحه نمایش اپل واچ اولترا

صفحه نمایش اپل واچ اولترا در سال ۲۰۲۵ به میکرو LED مجهز می‌شود

ما انتظار داریم که اپل همچنان از فناوری میکرو ال ای دی در اپل واچ اولترا استفاده کند، اما پیش بینی‌های دیگر، سال ۲۰۲۵ را برای عرضه این فناوری در نظر گرفته‌اند و به سال ۲۰۲۴ اشاره نمی‌کنند. گزارش‌های قبلی از سوی تحلیل‌گران و لیکرها معمولا به سال ۲۰۲۴ برای آپدیت اپل واچ اولترا با میکرو LED اشاره داشتند. با این حال، راس یکی از تحلیل‌گران زنجیره تامین همچنان اعتقاد دارد که این آپدیت در سال ۲۰۲۵ انجام خواهد شد. یانگ قطعه‌ای از گزارش یک تامین کننده به‌نام Osram را در مورد میکرو LED به اشتراک گذاشت. در این گزارش آمده است که درآمدهای مربوط به فناوری میکرو LED از سال ۲۰۲۵ آغاز خواهد شد.

زمان عرضه اپل واچ اولترا میکرو LED

صفحه نمایش اپل واچ اولترا

از این گزارش می‌توانیم استنباط کنیم که سفارشات برای تولید انبوه نمایشگرهای میکرو ال ای دی تا سال ۲۰۲۵ انجام نخواهد شد. زمانی که شرکت‌ها سفارش خود را ثبت کنند، درامد آن‌ها توسط تامین کنندگان ایجاد می‌شود و ارتباط به زمان ارسال سفارش ندارد. بنابراین، درآمد مربوط به سال ۲۰۲۴ قرار نیست که در سال ۲۰۲۵ ثبت شود. این کاملا در تناقض با گزارش‌های قبلی جف پو است که گفته بود اپل واچ اولترا به نمایشگر میکرو ال ای دی بزرگ‌تر ۲.۱ اینچی مجهز خواهد شد. دیجی تایمز هم ادعا کرد که سال ۲۰۲۴ برای اپل واچ اولترا شامل عرضه یک نسخه با صفحه نمایش ۲.۱ اینچی خواهد بود که در تناقض با گزارش‌های جدید است.

بیشتر بخوانید: اپل پس از آپدیت اپل واچ اولترا به‌سراغ نمایشگرهای microLED می‌رود

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *