تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
اپراتورهای موبایل

اپراتورهای موبایل بیش از فروشگاه‌های اپل آیفون می‌فروشند

فروشگاه‌های خرده فروشی و فروش آنلاین اپل در مجموع پیشروترین فروشندگان آیپد و مک هستند، اما این شرکت در فروش آیفون از اپراتورها عقب‌تر است. آخرین گزارش منتشر شده، داده‌های مشتریان اپل را بررسی کرده است تا به درکی از نحوه فروش خرده فروشی‌ها و فروشاه‌های آنلاین اپل در خرید آیفون، آیپد و مک برسد. به‌طور مثال، شرکت‌های خرده فروشی اپل، پیشروترین فروشنده آیپد و مک در ایالات متحده هستند، اما در هر مورد کمتر از ۴۰ درصد سهم فروش دارند. در این تحقیق انجام شده، CIRP فروشگاه‌های خرده فروشی اپل و آن‌چه را که تخمین می‌زند، فروش فروشگاه آنلاین را ترکیب کرده است.

روند فروش محصولات اپل

اپراتورهای موبایل

اپراتورهای تلفن همراه بیشترین فروش آیفون را با اختلاف زیادی ثبت کرده‌اند و حداقل دو سوم فروش را در هر سه ماهه به خود اختصاص می‌دهند. فروش قوی احتمالا به دلیل پیشنهاد ارتقا طرح تلفن همراه و سایر تخفیف‌ها و همچنین طرح‌های فروش اقساطی است. برخی از اپراتورها هزینه آیفون را بیشتر از اقساط ماهانه اپل کارت تقسیم می‌کنند. اپراتورها همچنین از اضافه کردن دستگاه‌ها به حساب‌های تلفن همراه موجود و تبلیغ آن‌ها استفاده کرده و فروش آیپد را رشد می‌دهند. با این حال، اپل همچنان با ۲۹ درصد فروش آیپد پیشتاز بوده و آمازون با ۲۳ درصد در رتبه دوم قرار دارد. اپل با ۳۹ درصد پیشروترین فروشنده کامپیوترهای مک بوده و Best Buy هم در رتبه دوم قرار دارد. نظرات خود را با ما در میان گذارید.

بیشتر بخوانید: اپل در بخش منابع انسانی و خرده فروشی استخدام می‌کند

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *