تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
سه ماهه اول 2023 اپل

مورگان استنلی نسبت به سه ماهه اول 2023 اپل بدبین است

مورگان استنلی با مشاهده فروش کمتر از حد معمول آیفون، یک نتیجه‌گیری کلی از سه ماه ابتدایی اپل در سال ۲۰۲۳ داشته است. استنلی در یادداشتی برای سرمایه‌گذاران، فکر می‌کند که اپل درآمد ۱۲۲.۸ میلیارد دلاری را در این ماه ثبت کرده خواهد کرد. این از میزان پیش بینی شده ۱۲۰.۳ میلیارد دلاری بالاتر است. همین سبب می‌شود که مورگان استنلی تنها ۱ درصد از نظر اجماع ۱۲۲.۱ میلیارد دلاری بالاتر باشد. تحلیل‌گران چارچوب این سه ماهه را بهتر از حد انتظار محموله محصولات برای آیپد و مک ارزیابی می‌کنند و بیشتر فکر می‌کنند که عملکرد سرویس‌های کمپانی با افت مواجه خواهد شد. برای آیفون هم پیش بینی فروش ۷۵.۵ میلیون آیفون آورده شده است که نسبت به سال گذشته ۱۱ درصد کاهش را نشان می‌دهد.

تحلیل مورگان استنلی از روند فروش اپل

سه ماهه اول 2023 اپل

تحلیل‌گران دیگر هم ۴ میلیون محموله بیشتر را نسبت به مورگان پیش بینی می‌کنند. زمان‌بندی اعلام نظر این تحلیل‌گران با توجه به بهبود تولید در اواخر سه ماهه بوده است. مورگان استنلی با برآورد بدون تغییر آیفون، درآمد ۶۸.۹ میلیارد دلاری را ارزیابی می‌کند که ۱ درصد پایین‌تر از حد اجماع و ۴ درصد کاهش نسبت به سال قبل است. پیش بینی درآمدی برای آیپد هم اکنون با افزایش ۹ درصدی به ۸.۵ میلیارد دلار رسیده است که ۱۸ درصد افزایش نسبت به سال گذشته را نشان می‌دهد. دلیل آن فروش بالاتر در ۲۰ میلیون واحد به‌جای ۱۸ میلیون واحد است.

بیشتر بخوانید: کیتی هوبرتی دیگر پوشش اپل برای مورگان استنلی را برعهده نخواهد داشت

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *