تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
اپلیکیشن Multiple Photo Sets Timer

معرفی اپلیکیشن Multiple Photo Sets Timer

با اپلیکیشن Multiple Photo Sets Timer می‌توانید مجموعه‌ای عکس‌های مختلف را در یک زمان عکس‌برداری و آن‌ها را با فاصله زمانی در کنار هم قرار دهید. این مجموعه‌ها ژست‌ها و چهره‌های مختلفی از شما را نشان خواهد داد که در حد جزئی با همدیگر فرق دارند و برای اشتراک گذاری خلاقانه در شبکه‌های اجتماعی مناسب خواهند بود. اغلب اوقات ما تایمر دوربین را تنظیم کرده و آیفون خود را در جایی قرار می‌دهیم تا از ما عکس‌برداری کند. سپس برای بررسی نتیجه به عقب برگشته و بعد از بررسی آن دوباره از خودمان عکس‌برداری می‌کنیم. این روند طولانی مدت را می‌توانید کنار گذشته و به جای آن از این برنامه استفاده کنید.

روند کار با برنامه

اپلیکیشن Multiple Photo Sets Timer

با استفاده از این برنامه می‌توانید مجموعه عکس‌هایی را در فاصله زمانی معین از خودتان گرفته و حتی تنظیمات زمانی بین آن‌ها و تعداد عکس‌هایی که قرار است هر بار گرفته شود را هم انتخاب کنید. می‌توانید ژست گرفته و منتظر بمانید تا عکس‌برداری برنامه شروع شود. سپس باید وضعیت بدن خود را تغییر داده و اجازه دهید که برنامه به‌طور خودکار عکس دیگری بگیرد. با این روش، دیگری نیازی به عقب و جلو رفتن برای تنظیم مجدد تایمر و ژست گرفتن مجدد نخواهید داشت. کارکرد این برنامه ساده و در عین حال خلاقانه است و بسیاری از کاربران که در زمینه شبکه‌های اجتماعی فعالیت می‌کنند، از آن بهره خواهند برد.

استفاده از این برنامه فوق‌العاده آسان است. کافیست که بین دوربین جلو یا عقب یکی را انتخاب کرده و تنظیمات دلخواه خود را سریعا از منوی برنامه تنظیم کنید. این برنامه گزینه‌های متنوعی دارد که اشاره‌ای به آن‌ها نیز خواهیم داشت. شما می‌توانید در هر ست، یک، سه یا پنج بار عکس‌برداری کنید. تعداد ست‌ها هم می‌تواند از بین ۴، ۵، ۱۰ یا ۱۵ عدد باشد. میزان مکث بین ست‌ها را نیز می‌توانید بین ۳، ۵، ۱۰ یا ۱۵ ثانیه تنظیم کنیم. در نهایت به شمارش معکوس اولیه می‌رسیم که برای ژست اولیه کاربرد دارد و می‌توانید آن را بین ۵، ۱۰ یا ۱۵ ثانیه تنظیم کنید. امکان تنظیم فلش هم در این برنامه ممکن شده است و می‌توانید صدای بیپ برنامه را هم روشن کرده و از روند عکس‌برداری آگاه شوید.

بیشتر بخوانید: معرفی اپلیکیشن Ringtone Studio Pro

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال