تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
باگ های مهم Siri

یکی از باگ های مهم Siri در نسخه بتا iOS 15.4 برطرف شده است

اپل در جدیدترین نسخه بتا سیستم‌عامل iOS 15.4 خود باگی را پیدا و رفع کرده است. طی این باگ، صداهای ضبط شده کاربران حتی علیرغم بهبود Siri، به اپل ارسال می‌شد. این باگ در iOS 15 وجود داشته است و گزینه اشتراک گذاری Siri و ارسال مستقیم به اپل را حتی در صورت غیرفعال کردن آن توسط کاربر، روشن می‌کرد. این باگ باعث می‌شد که پرس و جوهای سیری و پیام‌های مربوط به Dictation صوتی کاربران ذخیره شده و با کاربران به اشتراک گذاشته شود. هنگامی که اپل iOS 15.2 را منتشر کرد، اپل تنظیمات را برای بسیاری از کاربران سیری غیرفعال کرده بود و اکنون هم این اطمینان را به کاربران داده است که تمام فایل‌های ضبط شده اشتباهی در حال پاک شدن هستند.

حل مشکل سیری در نسخه بتا iOS 15.4

باگ های مهم Siri

حال، با انتشار دومین نسخه بتا توسعه دهنده iOS 15.4، اپل این باگ را به‌صورت کامل برطرف کرده است. اپل طی نقل قول در این رابطه توضیح داده است که: «با iOS 15.2 تنظیمات مربوط به بهبود سیری برای بسیاری از کاربران مرتفع شده است. این باگ به‌صورت ناخواسته تنظیماتی را برای بخش کوچکی از دستگاه‌ها فعال می‌کرد. از زمان شناسایی این باگ، بررسی‌ها متوقف شده و تمام صداهای دریافت از همه دستگاه‌ها آسیب دیده هم در حال حذف هستند». هنگام به‌روزرسانی به نسخه بتا iOS 15.4، بسیاری از کاربران متوجه می‌شوند که سوالی مبنی بر علاقه‌مندی آن‌ها برای شرکت در نسخه بهبود یافته سیری می‌شود. کاربران در این مرحله می‌توانند در این طرح شرکت نکنند.

بیشتر بخوانید: زبان سوئدی Siri در مرحله آزمایشی قرار دارد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال