تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
عملکرد آیفون 13

با هزینه کمتر می‌توانید عملکرد آیفون 13 را در آیفون SE جدید دریافت کنید

تست بنچمارک سایت Geekbench برای آیفون SE جدید منتشر شده است و نشان می‌دهد که عملکرد آن با عملکرد سری آیفون ۱۳ که در سال گذشته عرضه شده بودند، مطابقت دارد. جای تعجبی هم ندارد که آیفون SE جدید با عملکرد این گوشی‌های پرچم‌دار اپل برابری کند. چرا که از همان پردازنده A15 Bionic استفاده شده است و با این حال، این بدان معنی است که خرید یک آیفون ۴۲۹ دلاری به جای آیفون ۱۳ پایه ۶۹۹ دلاری، می‌تواند گزینه بهتری باشد. با توجه به نمرات اولیه که در Geekbench منتشر شده است، آیفون SE 3 در بخش تک هسته‌ای، نمره ۱۶۹۵ را دریافت کرده است و در بخش چند هسته‌ای هم نمره ۴۰۲۱ برای آن‌ها ثبت می‌شود.

نمرات Geekbench برای گوشی‌های مختلف اپل

عملکرد آیفون 13

در مقام مقایسه، می‌توانید به تست بنچمارک Geekbench اشاره کنیم که برای آیفون ۱۳ پایه منتشر شده بود. امتیاز تک هسته‌ای برای آن ۱۷۲۹ بوده و در بخش چند هسته‌ای هم ۴۵۳۲ برایش ثبت شده است. آیفون ۱۳ مینی هم در همین آزمایش، نمره ۱۷۳۹ را برای بخش تک هسته‌ای و ۴۷۱۱ را برای بخش چند هسته‌ای به ثبت رسانده است. تست آیفون ۱۳ پرو هم نشان می‌دهد که نمره ۱۷۴۳ برای بخش تک هسته و ۴۸۸۸ را برای بخش چند هسته‌ای داشته‌ایم. در نهایت به آیفون ۱۳ پرو مکس می‌رسیم که نمره ۱۷۲۸ برای حالت تک هسته‌ای و نمره ۴۷۱۵ برای حالت چند هسته‌ای این گوشی به ثبت رسیده است. Geekbench به‌طور خاص یک سیستم بنچمارک پردازنده است که در این مورد، تنها روی عملکرد A15 Bionic تمرکز پیدا می‌کند. با این حال، می‌دانیم که عوامل دیگری هم روی سرعت کلی گوشی تاثیرگذار هستند.

بیشتر بخوانید: تغییرات آیفون SE 3 نسبت به مدل قبلی چه‌قدر بوده است؟

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *