تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
خرده فروشی اپل در نیویورک

اتحادیه‌های خرده فروشی اپل در نیویورک تقاضای افزایش حقوق دارند

کارگران اپل در تلاش برای سازماندهی اتحادیه در فروشگاه خرده فروشی Grand Central Terminal این شرکت در شهر نیویورک هستند. آن‌ها به همین منظور قصد دارند که حداقل ۳۰ دلار در ساعت در کنار سایر مزایا دریافت کنند. کارگران برای اولین‌بار در سال ۲۰۲۲، شروع به سازماندهی این شرکت کردند. در تاریخ ۱۶ آوریل، گروهی شروع به افزایش سرعت کرده و اقداماتی را انجام دادند که منجر به تبدیل شدن آن به اولین خرده فروشی اپل شد که به اتحادیه تبدیل می‌شد. روز دوشنبه هم Fruit Stand Workers United اولین وب سایت خود را منتشر کرده و درخواستی را برای افزایش دستمزد و سایر مزایا ارائه کرده است.

درخواست کارگران اتحادیه برای افزایش مزایا

خرده فروشی اپل در نیویورک

کارگران در جریان این سازماندهی می‌گویند: «برای دستمزد، ما به دنبال حداقل ۳۰ دلار در ساعت برای همه کارگران هستیم که براساس یک ماتریس براساس نقش، دوره تصدی و عملکرد پیاده‌سازی شده است. برای مزایا، تغییرات قوی‌تری را می‌خواهیم و باید افزایش بازپرداخت تسهیلات، جمع شدن سریع وام‌ها و زمان تعطیلات بیشتر در کنار گزینه‌های بهتر بازنشستگی هستیم و قصد داریم که برای رسیدن به یک توافق خوب با اپل مذاکره کنیم». علاوه بر این، کارگران خواستار استانداردهای بهداشتی و ایمنی بهتر شده‌اند و قصد دارند که پروتکل‌های امنیتی، جمع‌آوری گرد و غبار، اثرات بهداشتی ناشی از مصالح ساختمانی و آلودگی صوتی در Grand Central نیز مورد توجه قرار گیرد.

بیشتر بخوانید: اپل به‌دلیل عدم پرداخت حقوق کارکنان اپل استور نیویورک بازخواست شد

شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک گذارید.

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال