تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
پشتیبانی از Tap to Pay

پی پال پشتیبانی از Tap to Pay را به آیفون اضافه می‌کند

پی پال اعلام کرده است که روش‌های جدیدی را با تمرکز بر اپل برای افرادی که از پی پال و ونمو استفاده می‌کنند، ارائه می‌کند. این اعلان جدید به عنوان بخشی از نتایج درآمد سه ماهه سوم سال ۲۰۲۲ پی پال اعلام شد. این شرکت در حال همکاری با اپل برای افزایش پیشنهادات به بازرگانان و مشتریان پی پال و Venmo است. به‌زودی، برنامه‌های پی پال و Venmo در صورت همگام سازی با آیفون، کارت‌های نقدی و اعتباری بدون تماس و تراکنش‌های تلفن هوشمند و ساعت هوشمند را به‌صورت Tap to Pay می‌پذیرند. در سال ۲۰۲۳، مشتریان می‌توانند کارت‌های اعتباری و نقدی پی پال و Venmo را به کیف پول اپل اضافه کنند.

قابلیت جدید پی پال

پشتیبانی از Tap to Pay

کاربران با این قابلیت جدید می‌توانند تا در هر جایی که Apple Pay پذیرفته می‌شود، از آن‌ها استفاده کنند. این شرکت همچنین قصد دارد که اپل پی را به‌عنوان یک گزینه پرداخت در جریان‌های پرداخت بدون مارکت پی پال، مانند پلتفرم تجارت پی پال اضافه کند. اپل ویژگی Tap to Pay خود را در ماه فوریه معرفی کرد. این امکان هم به همین واسطه برای کاربران فراهم شد تا تراکنش‌های Tap to Pay را از دستگاه‌های تلفن همراه و کارت‌های اعتباری بی سیم بدون پایانه جداگانه بپذیرند. پی پال و اپل می‌توانند در آینده همکاری‌های بیشتری داشته باشند تا هر دو از جامعه کاربران خودشان به نحو احسن استفاده کرده و پرداخت ساده‌تری را برای علاقه‌مندان فراهم کنند. می‌توانید در بخش کامنت‌ها با ما همراه شوید.

بیشتر بخوانید: سرویس Tap to Pay on iPhone به‌طور رسمی برای کاربران Square فعال شد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *