تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
خرید Peloton

اپل با خرید Peloton گام بلندی برای نوآوری در حوزه سلامت برمی‌دارد

اپل می‌تواند با خرید کمپانی پلوتن، یک کودتای استراتژیک بزرگ را رقم بزند، چرا که این به‌طور بالقوه کمک زیادی به تقویت حرکت اپل در بازار سلامت و تناسب اندام خواهد کرد. پس از اینکه تولید دوچرخه و تردمیل به‌دلیل کاهش علاقه مصرف کنندگان با افت روبرو شده است، هم‌اکنون کمپانی Peloton هدف بزرگی برای خرید از سوی اپل تلقی می‌شود. این در حالی است که پیش‌تر آمازون به‌طور جدی به دنبال این شرکت بوده است و حال تحلیل‌گران اعتقاد دارند که اپل می‌تواند خرید این شرکت بزرگ را در آینده عملی کند. در یادداشتی که برای سرمایه‌گذاران ارائه شده است، اپل به‌دنبال خرید یک شرکت تناسب اندام است و پلوتن می‌تواند یک کودتای استراتژیک بزرگ باشد و ابتکارات تهاجمی سلامت و تناسب اندام این شرکت را در سال‌های آینده تسریع خواهد کرد.

مزایای خرید پلوتن

خرید Peloton

اگر به جنبه دفاعی این خرید از جانب اپل نگاه کنیم، خریداری شدن پلوتن از طرف آمازون یا نایک می‌تواند جای پای محکمی را در زمینه مصرف کنندگان این شرکت‌ها ایجاد کند. این شرکت پتانسیل بالایی برای ارائه خدمات فروش دارد. برای اپل، چنین خریدی یک ریسک تجاری بزرگ است و باید دید که تلاش‌های این کمپانی تا چه حدی در آینده عملیاتی خواهد شد. اپل می‌ تواند از استراتژی تناسب اندام و اپل واچ خود برای استفاده از خدمات پلوتن استفاده کرده و ابتکارات بسیار بیشتری را برای مراقبت سلامت کاربران خود ارائه کند.

بیشتر بخوانید: اپل واچ سال‌ها با تبدیل شدن به آینده سلامت کاربران فاصله دارد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *