تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
بازی Plants vs Zombies برای آیفون و خرید اقساطی گوشی آیفون

بازی Plants vs Zombies برای آیفون

معرفی بازی Plants vs. Zombies

Plants vs. Zombies یک بازی در سبک استراتژیک است که توسط استودیو PopCap Games ساخته و در ماه می سال 2009 هم برای ویندوز و OS X عرضه شده است.

بازی Plants vs Zombies برای آیفون و خرید قسطی گوشی آیفون

بازی Plants vs Zombies برای آیفون در سال های آینده به کنسول ها و موبایل ها هم راه پیدا کرد.

بازی Plants vs Zombies برای آیفون بازیکن باید از یک خانه و صاحب آن در برابر زامبی هایی که برخی از آن ها قابلیت های خاصی هم دارند محافظت کند.

برای این کار، بازیکن باید جلوی خانه گیاهانی بکارد که می توانند به طرف زامبی ها گلوله های آتشین شلیک کرده یا به نحو دیگری روی حرکت آن ها تاثیر بگذارند.

 بازیکن باید در خطوطی که در حیاط خانه در نظر گرفته شده، خطوط دفاعی خود را بچیند و اگر یک زامبی بتواند وارد خانه شود، بازی به پایان می رسد.

کارگردان بازی یعنی جورج فن در هنگام تجربه دیگر بازی های سبک استراتژیک به فکر ساخت Plants vs. Zombies افتاد.

 او می خواست بازی بسازد که برای پیش برد آن نیاز به استراتژی متفاوتی نسبت به بقیه بازی های موجود در این سبک باشد و به همین دلیل هم سیستم خطوط دفاعی را در این بازی تعبیه کرد.

بازی Plants vs. Zombies برای گوشی آیفون  بازخورد های مثبتی از منتقدین دریافت کرد و علاوه بر مورد تحسین قرار گرفتن بابت موسیقی، نامزد دریافت چندین جایزه نیز شد.

دو دنباله مستقیم از این بازی برای گوشی های موبایل عرضه شدند :

 Plants vs. Zombies 2: It’s About Time در سال 2013 و Plants vs. Zombies 3 در جولای امسال.

همچنین دو بازی در سبک شوتر سوم شخص اما برگرفته از همین بازی به نام های Plants vs. Zombies: Garden Warfare و دنباله آن یعنی Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 به همراه یک بازی کارتی دیجیتال به نام Plants vs. Zombies Heroes نیز در سال های آینده عرضه شدند.

جدید ترین عنوان از این سری بازی هم به نام Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville در تاریخ 18 اکتبر امسال عرضه شد.

حالت Adventure، حالت اصلی بازی است که شامل 5 منطقه است و هر منطقه 10 مرحله دارد که در مجموع می شود 50 مرحله. با پیشروی در این حالت، Mini-game هایی آزاد می شوند که بیشتر جنبه فان دارند.

حالت های Puzzles، Survival و Zen Garden هم از دیگر حالت های موجود در این بازی هستند.

امتیاز Plants vs. Zombies در اپ استور : 4.8 از 5

kurur_sib
بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *