تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
بازی Playdead's INSIDE برای گوشی آیفون

بازی Playdead’s INSIDE برای گوشی آیفون

معرفی بازی Playdead’s INSIDE

بازی Playdead’s INSIDE برای گوشی آیفون ، یک بازی در سبک ماجراجویی و معمایی است که در سال 2016 و توسط Playdead برای PlayStation 4، Xbox One و Microsoft Windows و در سال 2017 نیز برای iOS عرضه شد.

 در بازی Playdead’s INSIDE برای گوشی آیفون ، کنترل پسری در یک ویران شهر را بر عهده خواهید داشت که باید از مرگ گریخته و معماها را حل کند.

بازی Playdead's INSIDE برای گوشی آیفون
بازی Playdead’s INSIDE

 اینساید یک دنباله برای بازی Limbo (بازی که توسط همین شرکت ساخته شده است) است و همان گیم پلی 2.5 بعدی را هم دارد.

Playdead بلافاصله پس از انتشار Limbo، کار بر روی اینساید را آغاز کرد و از موتور بازی اختصاصی Limbo هم برای آن استفاده کرد.

 تیم بازی سازی بعدا برای ساده تر شدن مراحل ساخت از موتور Unity استفاده کردند و رندرینگ (ارائه ماشینی تصاویر) خودشان را اضافه کردند تا به بازی ظاهر اختصاصی خودشان را بدهند. مقداری از بودجه ساخت بازی توسط انجمن فیلم دانمارک (Playdead یک شرکت دانمارکی است) تامین شد.

از اینساید برای اولین بار در کنفرانس E3 سال 2104 رونمایی شد و قرار بود که در سال 2015 عرضه شود اما در 29 ژوئن سال 2016 برای Xbox One، در 7 جولای برای Microsoft Windows، در 23 آگوست برای PlayStation 4، در 15 دسامبر سال 2017 برای اندروید و iOS و در 28 ژوئن سال 2018 هم برای Nintendo Switch عرضه شد.

گیم پلی :

اینساید یک بازی در سبک معمایی است.

 کاراکتر اصلی بازی، پسر بی نام و نشانی است که در محیطی 2.5 بعدی، تک رنگ و سورئال اکتشاف میکند.

بازی محیط تاریکی دارد و به ندرت از رنگ ها در آن اضافه شده است. به جز موارد محدود، قالبا سکوت در بازی حکم فرماست.

کاراکتر بازی میتواند راه برود، بدود، شنا کند، از جاهای مختلف بالا برود و از اجسامی برای از سر راه برداشتن موانع استفاده کند.

کاراکتر ما برای کامل کردن برخی معماها، قابلیت کنترل کردن بدن ها را هم پیدا میکند؛ مکانیکی که طبق گفته مارتی سیلوا از IGN، بسیار شبیه به بازی The Swapper است.

 در بعضی نقاط بازی، بازیکن ممکن است در برخی اتاق های مخفی، یک سری گوی درخشان پیدا کند.

 اگر بازیکن بتواند تمام این گوی ها را پیدا کند، بازی برای او پایان متفاوتی خواهد داشت.

در این بازی راه های مختلفی برای کشته شدن وجود دارد.

 دارت های آرام بخش، مورد حمله سگ ها قرار گرفتن، به دام ماشین های امنیتی افتادن، منفجر شدن به سبب امواج ضربه ای یا غرق شدن.

همانند Limbo، مرگ در این بازی گرافیک بالای داشته و بسیار واقعی به نظر میرسد. پس از مرگ، بازی از آخرین checkpoint ادامه پیدا میکند.

امتیاز اپ استور به این بازی : 4.3 از 5

برای دیدن تریلر بازی در یوتیوب اینجا کلیک کنید

kurur_sib
بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *