تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
اپلیکیشن Pocket برای کاربران گوشی آیفون و خرید قسطی گوشی آیفون

اپلیکیشن Pocket برای کاربران گوشی آیفون

معرفی اپلیکیشن Pocket

Pocket که پیشتر با نام Read It Later شناخته میشد، اپلیکیشنی برای مدیریت فهرستی از مقالات و ویدیوهای اینترنتی است که قصد خواندن یا مشاهده آنها را در زمانی دیگر دارید.

 در ابتدا قرار بود تا اپلیکیشن Pocket برای کاربران گوشی آیفون فقط برای کامپیوترهای خانگی عرضه شود اما در حال حاضر تقریبا برای تمام پلتفورم ها قابل استفاده است.

مالک Pocket، شرکت Mozilla است؛ همان شرکتی که مرورگر مشهور فایرفاکس را ساخته است.

Pocket به کاربران اجازه میدهد که مقاله ای را از اینترنت ذخیره کرده و بعدا آن را مطالعه کنند.

این مقاله به Pocket list کاربر ارسال شده و به صورت آفلاین هم قابل استفاده است (Pocket قابلیت همگام سازی با تمام دستگاه هایتان را دارد).

اگر به هم ریختگی در مقالات موجود باشد، اپلیکیشن Pocket برای کاربران گوشی آیفون آنها را درست میکند. همچنین برای راحت تر خواندن مقالات، در خودش تنظیماتی هم دارد.

تا سپتامبر سال 2015، Pocket 17 میلیون کاربر داشت و 1 میلیارد مقاله و ویدیو مختلف در آن ذخیره شده بود.

 اپلیکیشن هایی نظیر فلیپبورد، Google Currents و توییتر، از API Pocket استفاده میکنند. در سال 2013، Pocket در فهرست 50 اپلیکیشن برتر نشریه Time قرار گرفت.

اپلیکیشن Pocket برای کاربران گوشی آیفون و خرید قسطی گوشی آیفون
تصویری از محیط pocket

کمی درباره  تاریخچه اپلیکیشن Pocket برای کاربران گوشی آیفون :

Pocket اولین بار در آگوست سال 2007 و با نام Read It Later توسط نیتان وینر به عنوان افزونه ای برای مرورگر فایرفاکس معرفی شد.

وقتی که میلیون ها نفر از این محصول استفاده کردند، وینر دفترش را به Silicon Valley منتقل کرد و یک تیم 5 نفره تشکیل داد. هدف او این بود که اپلیکیشنی شبیه به TiVo بسازد.

Read It Later در سال 2011 سرمایه ای 2.5 میلیون دلاری و در سال 2012 هم 5 میلیون دلار از طریق سرمایه گذاری خطرپذیر به دست آورد.

علاوه بر چند سرمایه گذار ناشناس، شرکت های Foundation Capital، Baseline Ventures، Google Ventures و Founder Collective نیز در Read It Later سرمایه گذاری کردند.

تمام اینها باعث شدند تا اپلیکیشن Read It Later به صورت رایگان و بدون تبلیغات عرضه شود.

 البته در ماه می سال 2014 اکانت پولی Premium هم به این اپلیکیشن اضافه شد.

در سال 2015، ویژگی های Pocket به عنوان پیش فرض به مرورگر فایرفاکس اضافه شدند و از طریق منوی bookmarks به اکنت کاربران متصل میشد.

در 27 فوریه سال 2017، موزیلا Pocket را به طور کامل خریداری کرد.

امتیاز Pocket در اپ استور : 4.8 از 5

kurur_sib
بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *