تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
اپل پارک

بخشی از اپل پارک به‌دلیل وضعیت اضطراری تخلیه شد

گزارش‌های محلی نشان می‌دهد که بخشی از اپل پارک – مقر این شرکت در کوپرتینو کالیفرنیا – به‌دلیل یک وضعیت اضطراری احتمالی تخلیه شده است. اداره آتش نشانی شهر سانتا کلارا می‌گوید که مامورین یک پاکت حاوی یک ماده پودر سفید را کشف کرده‌اند. گویا این ماده هنوز شناسایی نشده است. براساس گزارش‌های اولیه، کارکنان امنیتی و اداره کلانتری پاکت را در اختیار گرفته و این حادثه را هم گزارش کرده‌اند.

کدام بخش اپل پارک دچار مشکل شد؟

اپل پارک

گویا این اتفاق در بخش ۸ اپل پارک رخ داده است. اطلاعات بیشتری از این اتفاق در دسترس نیست، اما به‌نظر می‌رسد که وضعیت تحت کنترل قرار دارد. مقامات محلی تائید کرده‌اند که اوضاع تحت کنترل قرار دارد و کارمندان هم می‌توانند به داخل ساختمان بازگردند. هنوز محتویات پاک سفید گزارش نشده‌است و به نظر نمی‌رسد که نکته مهمی باشد. گزارشگران مختلف در محل حضور داشته‌اند و هیچ گزارشی از آسیب دیدن بخش‌هایی از اپل پارک یا کارکنان هم ارائه نشده است. 

بیشتر بخوانید: رسانه‌های فرانسوی موفق به بازدید از پارک اپل شدند

رسانه‌های فرانسوی اخیرا از اپل پارک، مقر سازنده گوشی‌های آیفون در کوپرتینو بازدید کرده‌اند و در پس‌زمینه آن، با اعضای مدیریت ارشد اپل هم گفتگویی را داشته‌اند. تور فرانسوی زبان پردیس اپل پارک، که توسط TF1 تدارک دیده شده بود، فرصتی نادر را برای اعضای رسانه‌ها برای بازدید از این مقر فراهم کرده و در بحبوبه همه‌گیری ویروس کرونا، این دیدار را ممکن کرد. رسانه‌های فرانسوی توانستند که دید کلی از جایگاه فعلی کوپرتینو اپل داشته باشند، اما نمای چندانی از داخل محوطه ۵ میلیارد دلاری آن ارائه نشد.

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال