تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
ممنوعیت احتمالی اپل واچ

بایدن ممنوعیت احتمالی اپل واچ را تایید کرد

پرزیدنت بایدن تصمیم گرفته است که ممنوعیت احتمالی واردات اپل واچ را کنار نگذارد. به این ترتیب در صورتی که AliveCor بتواند حکم قبلی مبنی بر باطل بودنپ پتنت‌های مورد بحث خود را لغو کند، این ممنوعیت همچنان امکان پذیر خواهد بود. AliveCor مطلع شده است که رای کمیسیون تجارت بین المللی به نفع آن‌ها تایید شده است و بنابراین، بایدن حکم معلق ITC مبنی بر نقض پتنت های AliveCor با ویژگی‌های ECG در اپل واچ را بلاک نمی‌کند. اپل قبلا ادعای خود مبنی بر ابطال سه پتنت را برنده شده بود و همین سبب می‌شد که حکم ITC مورد بحث و چالش باشد. اجرای این ممنوعیت در انتظار پایان درخواست تجدیدنظر AliveCor پیرامون بی‌اعتبار کردن آن است.

احتمال ممنوعیت فروش اپل واچ در آمریکا

ممنوعیت احتمالی اپل واچ

در این بین، ITC در تاریخ ۲۲ دسامبر ۲۰۲۲ حکم محرومیت محدود اپل واچ را صادر کرده و خواستار ممنوعیت فروش اپل واچ شد. این قانون به کاخ سفید فرستاده شده و آن‌ها هم ۶۰ روز فرصت داشتند که از این تصمیم حمایت کرده یا جلوی آن را بگیرند. پریا آبانی مدیرعامل AliveCor هم می‌گوید: «ما رئیس جمهور بایدن را به‌خاطر حمایتی که از حکم ITC انجام داد، تحسین می‌کنیم. این تصمیم فراتر از کمپانی ما بوده و پیامی روشن به مبتکران می‌فرستد که ایالات متحده از پتنت‌ها برای ساخت و مقیاس بندی فناوری‌های جدید که به نفع مصرف کنندگان باشد، محافظت خواهد کرد». شما هم می‌توانید نظرات خود را در این زمینه با ما در میان گذارید. با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید: ممنوعیت فروش اپل واچ در آمریکا اتفاق نخواهد افتاد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *