تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
اپلیکیشن 1 Second Everyday برای آیفون و خرید قسطی گوشی آیفون

اپلیکیشن 1 Second Everyday برای آیفون

معرفی اپلیکیشن 1 Second Everyday

1 Second Everyday (1SE) اپلیکیشنی است که توسط سزار کوریاما ساخته شده است.

اپلیکیشن 1 Second Everyday برای آیفون به کاربران اجازه میدهد تا هر روز یک ثانیه ویدیو ضبط کنند و با ترکیب کردن آنها به ترتیب زمانی، یک ویدیوی واحد بسازند.

اپلیکیشن 1 Second Everyday برای آیفون و خرید قسطی گوشی آیفون
اپلیکیشن 1 Second Everyday

اپلیکیشن 1 Second Everyday برای آیفون که برای اندروید و iOS عرضه شده است، از ویدیوی معروف کوریاما به نام “یک ثانیه از هر روز – 30 سالگی” گرفته شده است.

1SE در ژانویه سال 2013 عرضه شد و در فیلم سینمایی Chef هم نقش داشت.

همچنین برای ساخت انیمیشن کوتاه Feast (که در سال 2015 برنده جایزه اسکار بهترین انیمیشن کوتاه سال شد) در سال 2014 هم از این اپلیکیشن الهام گرفته شد.

ویدیوی کوریاما :

در فوریه سال 2011 و وقتی که سزار کوریاما 30 ساله شد، از کار خود استعفا داد و یک سال به مسافرت رفت.

 او در این مدت روی پروژه های به نام “یک ثانیه از هر روز” کار میکرد که در آن هر روز یک ویدیوی یک ثانیه ای ضبط میکرد تا آن روز را به یاد بسپارد.

او این کار را به خاطر حافظه ضعیفی که داشت انجام داد. او میخواست تا پس از ضبط 365 ویدیو، آن ها را به یک فیلم تبدیل کند تا یک یادگاری از آن سال داشته باشد.

 کوریاما در هنگام اجرای این پروژه فهمید که این ویدیوهای یک ثانیه ای به طور مثبتی روی تصمیمات او در طول روز تاثیر میگذارند.

بعد از یک سال، او یک ویدیوی 365 ثانیه ای از آن سال منتشر کرد.

 این ویدیو با نام “یک ثانیه از هر روز – 30 سالگی” که بسیار هم مشهور شد، شامل یک مراسم عروسی، یک مراسم ختم، بیماری بلند مدت، لحظاتی با دوستان و خانواده، تعطیلات، غذا و تعطیلات بود.

کوریاما میگوید که ایده این سفر یک ساله را از سخنرانی استفان سیگمیستر به نام “قدرت مرخصی” در کنفرانس TED گرفته بوده است.

 کوریاما خودش هم در سال 2012 در این کنفرانس حضور پیدا کرد و سخنرانی را درباره 1 Second Everyday انجام داد.

پس از کامل کردن ویدیو، کوریاما تصمیم گرفت اپلیکیشنی بسازد تا کاربران دیگر هم بتوانند ویدیوهایی نظیر “یک ثانیه از هر روز” بسازند. او یک نمونه اولیه ساخت و در سال 2012، کمپینی را در وبسایت Kickstarter راه انداخت تا سرمایه لازم برای ساخت اپلیکیشن را به دست بیاورد.

 در یکی از پر مشارکت ترین کمپین های این وبسایت، 11 هزار و 281 نفر مبلغ 56 هزار و 959 دلار را برای کوریاما جمع کردند در حالی که مبلغ مورد نظر کوریاما 20 هزار دلار بود.

دو هفته پس از پایان کمپین Kickstarter، کوریاما با همکاری یک استودیوی طراحی اپ در بروکلین، ساخت 1 Second Everyday را به پایان رساند.

امتیاز 1 Second Everyday در اپ استور : 4.8 از 5

kurur_sib
بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *