تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
کلاه برداری از اپل

دومین مرد چینی هم به جرم کلاه برداری از اپل محاکمه شد

یکی دیگر از شهروندان چینی به‌دلیل نقش داشتن در طرحی برای کلاه‌برداری بیش از ۱ میلیون دلاری از اپل، آن‌هم به خاطر آیفون‌های تقلبی، محکوم شده است. آخرین متهم کلاه‌برداری میلیونی که تانگ لیو نام دارد، کسی است که به‌خاطر نقش داشتن در این طرح، زندانی شده و جریمه‌های کلانی هم باید بپردازد. این طرح شامل دریافت محموله‌هایی از کلون‌های تقلبی از هنگ کنگ بوده است که شماره‌های IMEI و سریال مربوط به دستگاه‌های معتبر اپل را جعل کرده بودند. لیو همراه با دیگر همدستان خود، این دستگاه‌های غیر اصل را به اپل پس فرستاده و ادعا می‌کردند که دستگاه‌های قانونی هنوز هم تحت ضمانت هستند.

همان توطئه و جرم همیشگی

کلاه برداری از اپل

هدف آن‌ها از این کار، دریافت دستگاه‌های آیفون معتبر به‌عنوان جایگزین بوده است. سپس آن‌ها مدل‌های جایگزین معتبر را برای همدستان خود در خارج از کشور مانند هنگ کنگ ارسال می‌کردند. لیو پیشتر توسط هایتنگ وو که قبلا محکوم شده است، استخدام شده بود. علاوه بر توطئه اصلی، وو و لیو اسناد شناسایی جعلی را نیز ایمن‌سازی کرده و چندین صندوق پستی تجاری را باز کرده بودند تا اعضای تیم‌شان بتوانند از این طرح استفاده کرده و از طریق ایالات متحده سفر کنند. در مجموع، بیش از ۱ میلیون دلار خسارت طی این توطئه‌چینی به اپل وارد شده است. این پرونده توسط وزارت امنیت داخلی ایالات متحده، تحقیقات امنیت داخلی و سرویس بازرسی پستی ایالات متحده مورد بررسی قرار گرفته است.

بیشتر بخوانید: مرد چینی به دلیل کلاه برداری از اپل به حبس محکوم شد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *