تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
خرید اقساطی محصولات اپل

سریال See در +Apple TV

سریال See به اندازه Game of Thrones حماسی خواهد بود

اخیرا جیسون موموآ و آلفری وودارد در کاور مجله Emmy ظاهر شده و سریال علمی تخیلی و دلهره آور See را تبلیغ کردند که این نشان میدهد اپل هنوز هم به بازاریابی برای Apple TV+ در رسانه های عمومی ادامه میدهد.

سریال See در +Apple TV و خرید قسطی محصولات اپل
پخش سربال در +Apple TV

گفته میشود که اپل برای هر قسمت از این سریال، مبلغ 15 میلیون دلار هزینه کرده است.

جیمی ارلیچ و زک ون امبرگ که در راس امور مربوط به Apple TV+ هستند، اخیرا در مصاحبه ای گفته اند که سریال See به اندازه Game of Thrones حماسی خواهد بود.

پخش سریال See در +Apple TV

سریال See در +Apple TV از تاریخ 1 نوامبر از سرویس Apple TV+ آغاز خواهد شد.

سریال See در +Apple TV ، روایت گر 600 سال بعد است که همه در کره زمین بینایی خود را از دست داده اند.

در این میان زنی به نام بابا وس صاحب دو فرزند میشود که آنها به طرز عجیبی میتوانند ببینند. این جا است که ملکه قلمرو زمین برای تصاحب این دو بچه، جنگ به راه می اندازد …

سازندگان این سریال تعداد زیادی افراد کم بینا و نابینا و همچنین متخصصین بینایی، زیست شناس و همچنین متخصصین بقا را برای هر چه واقعی تر ساختن فضای سریال استخدام کرده اند.

هزینه اشتراک ماهیانه سرویس Apple TV+ ماهیانه 4.99 دلار خواهد بود و کسانی که از طریق اپلیکیشن تلویزیونی حساب کاربری درست کنند، میتوانند یک هفته به صورت رایگان از این سرویس استفاده کنند.

 همچنین از تاریخ 10 سپتامبر هر کس که یکی از دستگاه های iPhone، iPad، Apple TV یا Mac را خریداری کند، میتواند تا یک سال به صورت رایگان از سرویس Apple TV+ استفاده کند.

 همین طور تا 6 عضو خانواده هم میتوانند یک حساب کاربری را با هم شریک شوند.

کاربران میتواننند از طریق دستگاه های iOS، Mac، Apple TV، برخی مدل های تلویزیون های هوشمند سامسونگ و از طریق وبسایت به Apple TV+ دسترسی داشته باشند.

در آینده هم اپ تلویزیونی این سرویس در Vizio و تلویزیون های هوشمند سونی و ال جی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

kurur_sib
بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال