تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283

عکسهامونو به اشتراک بذاریم

عکس ها و فیلم ها را در iPhone به اشتراک بگذارید

می توانید عکس ها و فیلم ها را از برنامه Photos در نامه یا پیام یا سایر برنامه هایی که نصب می کنید به اشتراک بگذارید.

برنامه Photos حتی بهترین عکسهای شما را از یک رویداد انتخاب می کنند و به افرادی که ممکن است بخواهید آنها را با آنها به اشتراک بگذارید پیشنهاد می کند.

عکس ها و فیلم ها را به اشتراک بگذارید

به اشتراک گذاشتن یک عکس یا فیلم واحد: عکس یا فیلم را باز کنید ، روی دکمه Action ضربه بزنید ، و سپس نحوه اشتراک گذاری خود را انتخاب کنید.

عکسهامونو به اشتراک بذاریم در گوشی های آیفون
اشتراک عکس و فیلم

عکسهامونو به اشتراک بذاریم هم عکس هم فیلم: مشاهده عکس ها و فیلم ها به طور لحظه ای ، آلبوم یا Memory. روی انتخاب ضربه بزنید ، عکس هایی را که می خواهید به اشتراک بگذارید انتخاب کنید ، روی دکمه Action ضربه بزنید ، سپس گزینه اشتراک گذاری را انتخاب کنید

حد اندازه پیوست ها توسط ارائه دهنده خدمات شما تعیین می شود. در صورت لزوم ممکن است آیفون پیوست عکس و فیلم را فشرده کند.

می توانید با استفاده از iMessage ، آلبوم های اشتراکی ، AirDrop و موارد دیگر یک عکس زنده به اشتراک بگذارید.

Live Photo به اشتراک گذاشته شده در هر گوشی اپل iOS با iOS 9 یا بالاتر یا Mac با سیستم عامل X X 10.11 یا بعد از آن در عکس ها پخش می شود.

برای گوشی های آیفونی یا خدماتی که از Live Photos پشتیبانی نمی کنند ، یک عکس زنده به عنوان یک عکس ثابت به اشتراک گذاشته می شود.

نکته: عکس هایی که با یک لینک iCloud به اشتراک می گذارید، می تواند با استفاده از هر برنامه به اشتراک گذاشته شود. هر لینک iCloud بی نظیر است و به مدت 30 روز در دسترس می باشد.

عکس ها را با پیشنهادات اشتراک گذاری به اشتراک بگذارید

ممکن است بخواهیم مجموعه ای از عکسهامونو به اشتراک بذاریم، برنامه Photos بر اساس افرادی که در عکس ها قرار دارند، پیشنهاد میده که ممکن است شما بخواهید عکس ها را با آنها به اشتراک بگذارید.

 پس از به اشتراک گذاشتن عکس های خود ، از گیرندگان خواسته می شود عکس های خود را از این رویداد با شما به اشتراک بگذارند.

عکسهامونو به اشتراک بذاریم و پیشنهادات اشتراک گذاری
پیشنهادات اشتراک گذاری

اشتراک گذاری پیشنهادات نیاز به عکس های iCloud دارد.

1- بر روی برگه For You ضربه بزنید ، سپس به یک مجموعه عکس در پیشنهادات اشتراک گذاری ضربه بزنید.

2- برای افزودن یا حذف عکس ها ، روی انتخاب ضربه بزنید ، سپس روی Next ضربه بزنید.

عکس ها حاکی از اشتراک گذاری عکس هایی است که شما با افرادی که در این رویداد بودند نیز به اشتراک گذاشتید. شما می توانید با دیگران به اشتراک بگذارید و همچنین دیگران را اضافه کنید.

3- روی اشتراک گذاری در پیام ها ضربه بزنید.

برای ارسال پیوند به دوستان بیشتر یا متوقف کردن اشتراک آن ، به مجموعه ضربه بزنید ، روی دکمه گزینه های بیشتر ضربه بزنید ، سپس گزینه Copy iCloud Link یا Stop Sharing را انتخاب کنید. برای حذف مجموعه عکس از پیشنهادات اشتراک گذاری ، روی دکمه گزینه های بیشتر ضربه بزنید ، سپس بر روی حذف پیشنهادات اشتراک گذاری ضربه بزنید.

kurur_sib
بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *