تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
قانون سایدلود کردن برنامه ها

اپل قانون سایدلود کردن برنامه ها را یک خطر بدافزاری دانست

اپل به کمیته قضایی سنای ایالات متحده نامه‌ای نوشته و ادعاهای مطرح شده پیرامون پذیرش قانون سایدلود کردن برنامه‌ها را رد کرده است. این شرکت هنوز هم اعتقاد دارد که این قانون منجر به تولید بدافزار خواهد شد و هنوز هم روی اعتقاداتش خود پایبند است. در ماه فوریه، کمیته فضایی سنا به پیشبرد قانون بازارهای باز در فوریه رای داده بود. قانونی که می‌تواند اپل را مجبور کند تا نصب برنامه از منابع دیگر را مجاز اعلام کند. حال اپل در تلاش مستمر برای مبارزه با این اقدام، به قانون گذاران در مورد خطرات بدافزاری سایدلود کردن هشدار داده است. نسخه‌ای از این نامه به رویتزر هم رسیده است و گویا کارشناسان ادعای اپل را بی‌اساس می‌دانند.

استدلال جدید اپل از سایدلود کردن برنامه‌ها

قانون سایدلود کردن برنامه ها

اپل استدلال کرده بود که سایدلود کردن برنامه‌ها در آیفون یا آیپد، بهترین فرصت را برای تولید کنندگان بدافزار فراهم می‌کند، چرا که آن‌ها می‌توانند مستقیما به امنیت دستگاه حمله کرده و کاربران را فریب دهند. اپل می‌گوید که فرایند بررسی اپ استور موانع بالایی را در برابر رایج‌ترین کلاه‌برداری‌های مورد استفاده برای توزیع بدافزار ایجاد کرده است. اشنایدر از طرف اپل در این نامه اعلام کرده است که هکرهای تحت حمایت دولت پتانسیل این را دارند که امنیت دستگاه را بشکنند. کارشناسان این نظرات را می‌پذیرند،‌ اما همچنین اعتقاد دارند که چنین حملاتی برای مصرف کنندگان خیلی کم اتفاق می‌افتد و جایی برای نگرانی نخواهد بود.

بیشتر بخوانید: لایحه اجباری برای سایدلود کردن برنامه ها در iOS ارائه خواهد شد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *