تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
فروش اقساطی گوشی آیفون

بازی Slither.io برای گوشی آیفون

معرفی بازی Slither.io

Slither.io یک بازی آنلاین چند نفره است که توسط استیو هاوز ساخته و برای پلتفورم های اندروید، iOS و همچنین مرورگرهای وب منتشر شده است.

 بازیکن در بازی Slither.io برای گوشی آیفون ، کنترل یک کرم را بر عهده دارد که باید گلوله های رنگی را بخورد تا بزرگ شود.

بازی Slither.io برای گوشی آیفون و خرید قسطی گوشی آیفون
بازی Slither.io

 هدف نهایی بازی این است که کرمی که هدایت آن را بر عهده دارید، بزرگترین کرم موجود در بازی شود.

کانسپت بازی Slither.io برای گوشی آیفون مشابه بازی مشهور و کلاسیک Snake است.

این بازی پس از انتشار نزد چندین کاربر یوتیوب نظیر PewDiePie به شهرت زیادی رسید و به سرعت توانست تا به صدر جدول بازی های اپ استور راه پیدا کند.

 نسخه تحت وب این بازی، یکی از پر بازدید ترین سایت ها در تا جولای سال 2016 بود و نسخه iOS آن هم موفق شد تا در همان بازه زمانی به دانلود شده ترین اپ اپ استور تبدیل شده است.

واکنش ها به این بازی بسیار مثبت بود و منتقدین ظاهر و شخصی سازی های بازی را تحسین کردند.

گیم پلی :

هدف بازی Slither.io برای گوشی آیفون این است که کرم خود را در محیط بازی کنترل کنید، گلوله ها را بخورید و بقیه بازیکنان که از شما کوچکتر هستند را شکست دهید (و بخورید) تا بزرگ ترین کرم بازی شوید.

 شما نمی توانید کرم را متوقف کنید و کرم دائم در حال حرکت است.

اگر سر کرم به بدن یک کرم دیگر برخورد کند، کرم از بازی حذف میشود و بدنش هم تبدیل به گلوله های درخشانی میشود تا بقیه کرم ها آن ها را بخورند.

 در واقع آن کرم هر چقدر که تا قبل از حذف شدنش گلوله خورده باشد، بعد از حذف شدنش به همان تعداد گلوله درخشان از خودش به جای میگذارد که از گلوله های معمولی درخشان ترند و اثر بیشتری هم دارند.

 یک سری گلوله هم هستند که با نزدیک شدن کرم، جای خودشان را عوض میکنند که آن ها هم اثر خیلی بیشتری نسبت به گلوله های معمولی دارند.

با دو بار ضربه زدن روی صفحه، سرعت کرم زیاد خواهد شد. البته استفاده از این افزایش سرعت باعث میشود تا کرم کوچک شود و بخشی از دانه هایش را از دست بدهد ولی گاهی اوقات استفاده از آن برای غلبه بر بقیه کرم ها یا فرار لازم است.

دور محیط بازی یک مرز وجود دارد که اگر کرم به آن ها برخورد کند، از بازی حذف میشود و گلوله ای هم از خودش بر جای نمیگذارد.

امتیاز Slither.io در اپ استور : 3.9 از 5

kurur_sib
بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *