تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
بازی Spaceteam برای گوشی آیفون و خرید قسطی گوشی آیفون

بازی Spaceteam برای گوشی آیفون

معرفی بازی Spaceteam

Spaceteam یک بازی رایگان و چند نفره ی تیمی است که توسط استودیوی کانادایی Sleeping Beast Games و برای اندروید و iOS ساخته و در 1 دسامبر سال 2012 منتشر شده است.

بازی Spaceteam برای گوشی آیفون و خرید قسطی گوشی آیفون
محیط بازی Spaceteam

بین 2 الی 8 بازیکن باید با استفاده از وای فای یا بلوتوث، گوشی های هوشمند یا تبلت های خود را به هم متصل کرده تا بتوانند بازی کنند.

در بازی Spaceteam برای گوشی آیفون ، شما در یک سفینه فضایی قرار دارید و باید با همکاری بقیه اعضای تیم، سفینه را هدایت کرده و مانع سقوط آن شوید.

هر بازیکن یک وظیفه دارد که در شروع بازی مشخص می شود.

هر بازیکن می تواند به بقیه بازیکنان بگوید که به چه چیزهایی نیاز دارد تا آنها نیازش را برآورده کنند و خودش هم ملزم است تا نیاز هم تیمی هایش را برآورده کند.

بعد از اینکه کارها به درستی انجام شد، سفینه وارد پیچ و تاب می شود و گروه با سخت تر شدن بازی باید به کارش ادامه بدهد.

بازی Spaceteam برای گوشی آیفون با گذشت زمان سخت تر می شود و حتی در مواردی ممکن است تجهیزات شما به مشکل بر بخورند.

 اگر اشتباهی صورت بگیرد، سفینه به نحوی آسیب می بیند و اگر اشتباهات زیاد شوند، سفینه توسط یک ابرنواختر از پا درآمده و بازی به پایان میرسد.

همچنین گاها ممکن است اتفاقاتی بیفتد که باعث شود که بازیکن مجبور به انجام کارهایی با گوشی شود.

 مثلا اگر سفینه وارد کرم چاله شود، بازیکن باید گوشی را سر و ته کند. برای اجتناب از برخورد به شهاب سنگ ها نیز تمام اعضای تیم باید با هم گوشی های خود را تکان دهند و مواظب باشند که گوشی از دستشان پرت نشود !!

گیم پلی گیج کننده بازی باعث میشود تا بیشتر بازیکنان ناچارا کارشان به داد و بیداد بکشد !! هنری اسمیت (سازنده بازی) میگوید که این ویژگی، خواسته ما نبوده است.

او میگوید : “بازیکنان داد و بیداد میکنند چرا که این تنها راهی است که میتوانند خواسته های خود را به گوش اعضای تیم برسانند. در مراحل بالاتر، بازیکنان باید با هم صحبت کنند وگرنه زمانشان از دست میرود. در وضعیتی که همه عصبی هستند، باید هم بازیکنان با داد و فریاد یکدیگر را خطاب کنند.”

امتیاز Spaceteam در اپ استور : 4.6 از 5

برای مشاهده تریلر بازی در یوتیوب اینجا کلیک کنید

kurur_sib
بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *