تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
فروشگاه سنت لوئیس اپل

فروشگاه سنت لوئیس اپل خواستار پیوستن به اتحادیه است

اتحادیه بین‌المللی ماشین کاران و کارگران هوا فضا برای نمایندگی از کارمندان در فروشگاه اپل سنت لوئیس ثبت نام کرده‌اند. IAM در حال حاضر کارمندان فروشگاه تاوسون اپل در مریلند را هم نمایندگی کرده و به دنبال این هستند که فروشگاه سنت لوئیس را به دومین اتحادیه خود تبدیل کنند. این سازمان صنفی دادخواستی را به هیئت ملی روابط کار ارائه کرده است تا از ۸۲ کارمند فروشگاه اپل سنت لوئیس نمایندگی کند. تصمیم به اتحادیه پس از آن گرفته شده است که کارمندان حس می‌کنند اپل در برخورد یا پرداخت به‌صورت منصفانه عمل نمی‌کند. IAM قبلا هم در NLRB اتهامی علیه اپل به‌دلیل الزام کارکنان فروشگاه سنت لوئیس اپل به شرکت در یک جلسه و تهدید به تلافی در صورت رای‌گیری، وارد کرده بود.

اتحادیه‌ای دیگر

فروشگاه سنت لوئیس اپل

دنیل برتیلسون کارمند فروشگاه سنت لوئیس اپل می‌گوید: «بسیار سپاسگذارم که تیم فروشگاه ما اقدامات لازم را برای دفاع از خودمان انجام می‌دهد. من به عنوان کارمند اپل برای بیش از پنج سال، متاسفانه مجبور بوده‌ایم که فرهنگ این شرکت را تجسم واقعی ذهن خودم دور کنم. من مشتاقانه منتظر هستم که در برگ رای خود رای مثبت را ثبت کنم و به اعضای تیم‌مان اجازه دهم که شریک اتحادیه IAM باشیم. ما با اپل برای دستیابی به هدف مشترک خدمت به مشتریان خود، با گرمی و مهربانی مذاکره خواهیم کرد و انتظار داریم که به‌صورت کامل به خواست‌های ما توجه شده و رضایت تمام کارمندان تامین شود».

بیشتر بخوانید: کارشناسان شکایت از شرایط فروشگاه های اپل را به نامه نوشتن به بابانوئل شبیه کردند

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *