تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
آتاری استیو جابز

آتاری استیو جابز به‌دلیل مشکلات احراز هویت از حراجی خارج شد

حراجی یادگیری‌های کمیاب اپل به پایان رسیده است، اما با توجه به اینکه آتاری استیو جابز دچار شک و تردید هایی پیرامون منشا موجودیت آن مطرح شده است، از حراجی کنار گذاشته شد. حراجی RR در بوستون، ماساچوست، یک حراجی از یادگیری‌های کمیاب را به پایان رسانده است که در آن، از کامپیوتر و خودکار گرفته تا مجلات و NFT ها را شامل می‌شود. همچنین، مواردی هم به‌عنوان فرم درخواست استیو جابز به آتاری ارسال شده بود که حذف شدند. گمان می‌رود که این درخواست‌ها مربوط به موقعیتی است که جابز در ۱۹۷۳ دریافت کرده بود. به‌دلیل همین شک و شبهات ایجاد شده، مدیر حراجی اعتقاد دارد که دیگر نمی‌توانیم به‌طور قطع بگوییم که این درخواست شغل آتاری مربوط به استیو جابز است.

اقلام فروخته شده در حراجی

آتاری استیو جابز

در میان اقلام باقی مانده، یک چک مربوط به سال ۱۹۷ داریم که توسط استیو جابز و استیو ووزنیاک امضا شده بود و به قیمت ۱۶۳ هزار ۹۲۳ دلار فروخته شد. این چک برای قطعات Apple-I با ارزش رسمی ۳۴۳۰/۰۰ دلار به Kierulff Electronics داده شده بود. اگر این رقم را به پول سال ۲۰۲۲ تبدیل کنیم، رقمی معادل ۱۷ هزار دلار می‌شود. یک مکینتاش اصلی که مربوط به بیستمین سالگرد شرکت بوده و در جعبه‌اش مهر و موم شده بود، ۴۲۳۰ دلار فروخته شد. کالایی که بیشتر رقم فروش را در این حراجی تجربه کرد، ماکت یک کامپیوتر بود. این یک نمونه اولیه از بازی خانگی آتاری پنگ بود و ۲۷۰ هزار و ۹۱۰ دلار قیمت داشت.

بیشتر بخوانید: حراجی محصولات استیو جابز و اپل با ۴۱ قطعه شروع شده است

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *