تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
ایرپاد سرقت شده

ایرپاد سرقت شده موقعیت دزد را لو داد

پلیس پس از ردیابی سارقین از طریق ایرپاد، توانست چهار مرد را که خودرو و سایر اموال یک مرد تگزاسی را سرقت کرده بودند، دستگیر کند. داوین آرینگتون قربانی یک دزدی شبانه شده و در خانه‌اش در لئون ولی سن آنتونیو متوجه شد که شخصی ماشین او را دزدیده است. پس از اینکه متوجه شد وانت کارش یک شبه دزدیده شده است، آماده رفتن برای مقابله با جرم و جنایت شد. با فعال کردن سرویس Find My، او متوجه شد که ایرپاد گرفته شده در سرقت ظاهرا در یک ایستگاه مسافرتی بین ایالتی ۳۵ ثابت بودند. پس از سفر به ایستگاه کامیون و پیدا کردن پنج نفر در یک SUV، گزارش پلیس محلی هم نشان می‌دهد که آن‌ها برای کمک به محل اعزام شده بودند.

پیدا شدن مجرم با کمک Find My

ایرپاد سرقت شده

هنگام پیدا شدن کامیون، اعضای گروه از خواب بیدار شده از SUV فرار کردند. این مرد گفت که او همچنین پس از دیدن یکی از مظنونین که تفنگی به دست داشت، برخورد متفاوتی را با وی داشت. پلیس سن آنتونیو در محل حاضر شده و چهار مظنون را که پیاده بودند، دستگیر کرد. نفر پنج هم با SUV از محل دور شد، اما پلیس تعقیب و گریز وی را شروع کرده و او را با سرعت ۱۰۰ مایل بر ساعت متوقف کرد. این دستگیری منجر به این شد که ارینگتون ایرپاد خود را پس بگیرد و پلیس نیز ماشین دزدیده شده او را در جای دیگری پیدا کرده و در اختیار صاحبش قرار دهد. شما هم می‌توانید نظرات خود را در این زمینه با ما در میان گذاشته و از ایمنی محصولات اپل برای ما بگویید.

بیشتر بخوانید: ایرپاد پرو جدید سلطه بازار هدفون های بی سیم اپل را افزایش می‌دهد
برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *