تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
اپلیکیشن Story Cutter for Instagram

معرفی اپلیکیشن Story Cutter for Instagram

اپلیکیشن Story Cutter for Instagram ابزار بسیار خوبی برای کاربرانی است که زیاد با اینستاگرام کار می‌کنند. با این برنامه، می‌توانید ویدیوهای طولانی را ذخیره‌ کرده و در قالب کلیپ‌های ۱۵ ثانیه‌ای که مناسب استوری اینستاگرام هستند، ذخیره‌سازی کنید. این برنامه از دوربین گوشی آیفون شما نیز پشتیبانی می‌کند و می‌توانید فیلم‌برداری را مستقیما توسط آن انجام دهید تا همه ویدیو را در قالب کلیپ‌های ۱۵ ثانیه‌ای دریافت کنید. این برنامه دردسرهای شما را کاهش می‌دهد و می‌توانید بدون نیاز به ابزارهای جانبی از آن استفاده کنید این برنامه قابلیت‌های فراوانی دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

ویژگی‌های برنامه Story Cutter for Instagram

اپلیکیشن Story Cutter for Instagram

این برنامه از فرمت‌های ویدیویی Full HD و 4K پشتیبانی می‌کند. شما می‌توانید فیلم‌هایی با هر طول مدت را به آن اضافه کنید و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد. کلیپ‌ها به ترتیب زمانی خواهد بود و کاملا می‌توانید با ترتیب آن‌ها را در استوری اینستاگرام خود قرار دهید. این برنامه به خود اینستاگرام نیازی ندارد و به‌صورت مستقل ویدیوها را به شما تحویل خواهد داد. حتی نیازی هم به لاگین کردن اینستاگرام خود نخواهید داشت. در واقع، این برنامه تنها ابزار جانبی است که ویدیو را به شما تحویل می‌دهد و آپلود آن در اینستاگرام به عهده شما خواهد بود. همین مورد سبب می‌شود که امنیت برنامه تا حد زیادی حفظ شود.

بیشتر بخوانید: معرفی اپلیکیشن Picture Collage

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *