تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938

شناسایی دانشجویان بدون نیاز به کارت دانشجویی

شناسایی دانشجویان بدون نیاز به کارت دانشجویی و استفاده از گوشی آیفون و اپل واچ

در سال تحصیلی آینده ، بیش از 100،000 دانشجو از سهولت و راحتی حمل شناسه دانشجویی خود در آیفون و اپل واچ لذت می برند. دانشجویان دانشگاه Clemson ، دانشگاه جورج تاون ، دانشگاه تنسی ، دانشگاه کنتاکی ، دانشگاه سان فرانسیسکو ، دانشگاه ورمونت ، دانشگاه ایالتی آرکانزاس ، دانشگاه ایالتی داکوتای جنوبی ، دانشگاه ایالتی نورفولک ، کالج لوئیزبورگ ، دانشگاه شمال آلباما و دانشگاه Chowan به زودی قادر به استفاده از شناسه دانشجویی خود در Apple Wallet برای خوابیدن در خوابگاه ، خرید ناهار و موارد دیگر می باشند.

جنیفر بیلی ، معاون خدمات اینترنتی اپل گفت: “ما خوشحالیم كه به تعداد مدارسی كه با آیفون و اپل واچ راحتتر از همیشه محیط دانشگاه را می یابند، اضافه کردیم.”

“ما می دانیم دانش آموزان این ویژگی را دوست دارند. همکاران دانشگاه می گویند که از زمان راه اندازی این سیستم، دانشجویان در سراسر کشور 1.25 میلیون وعده غذایی خریداری کرده اند و بیش از 4 میلیون درب را در دانشگاه ها صرفاً با ضربه زدن به آیفون و اپل واچ خود باز کرده اند. “

استفاده از اپل واچ برای ورود به دانشگاه یا خرید غذا

دانشگاه دوک ، دانشگاه اوکلاهما ، دانشگاه آلباما ، دانشگاه تمپل ، دانشگاه جان هاپکینز ، دانشگاه مارشال و دانشگاه مرسر در حال حاضر سهولت ، راحتی و امنیت شناسه های دانشجویی را در کیف پول آیفون به دانشجویان ، اساتید و کارمندان خود ارائه می دهند.

به عنوان بخشی از این راه اندازی ها ، اپل در حال افزایش پشتیبانی از CBORD ، Allegion و HID ، رهبران صنعت برای اعتبار دانشگاه و دسترسی به موبایل است تا دانشجویان بیشتری بتوانند شناسه دانشجویی خود را به Apple Wallet اضافه کنند.

هنگامی که دانش آموزان شناسه دانشجویی خود را به Apple Wallet اضافه کنند ، آنها به سادگی آیفون یا اپل واچ خود را در نزدیکی دستگاه خواننده که در هر جایی کارت شناسایی دانشجویی فیزیکی در داخل دانشگاه یا خارج از دانشگاه پذیرفته می شود، نگه می دارند.

با داشتن شناسه دانشجویی بدون تماس در Apple Wallet ، دانش آموزان می توانند کیف پول فیزیکی خود را در خانه بگذارند و دیگر نیازی به نگرانی در مورد جای دادن کارتهای فیزیکی خود نیست.

اعتبار مدارس در iPhone و Apple Watch همچنین با تأیید اعتبار از دو عامل محافظت می شود.

kurur_sib
بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *