تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
کسب درآمد تلگرام

اپل رویاهای کسب درآمد تلگرام را از بین می‌برد

مدیرعامل تلگرام گفته است که این شرکت برنامه‌های درامدزایی خود را لغو می‌کند و گفته است که خارج از قوانین اپ استور کار خواهد کرد تا اعتراض اپل کنار گذاشته شود. پاول دوروف در ۲۸ اکتبر در کانال تلگرام خود این‌طور گفت که اپل از برنامه این شرکت برای اجازه دادن به تولید کنندگان محتوا برای کسب درامد از پست‌های خود که از سیستم پرداخت تلگرام به جای اپل استفاده می‌کنند، رضایت ندارد. او همچنین از نهادهای نظارتی خواست که اقدامات لازم را انجام دهند. متاسفانه ما از اپل این خبر را دریافت کردیم که آن‌ها از اینکه سازندگان محتوا از تلاش‌های خودشان بدون پرداخت مالیات ۳۰ درصدی به اپل درآمد کسب می‌کنند، راضی نیستند.

تقابل اپل و تلگرام

کسب درآمد تلگرام

از آن‌جایی که اپل کنترل کاملی روی اکوسیستم خود دارد، ما چاره‌ای جز غیر فعال کردن چنین پست‌های پولی در دستگاه‌های iOS نداشتیم. این فقط نمونه دیگری از این است که چگونه یک انحصار تریلیون دلاری از تسلط خود در بازار به بهای هزینه میلیون‌ها کاربر که در تلاش برای کسب درآمد از محتوای خود هستند، سو استفاده می‌کند. امیدواریم که قانون گذاران در اتحادیه اروپا، هند و جاهای دیگر، قبل از اینکه اپل رویاهای بیشتری را نابود کند و کارآفرینان بیشتری را با مالیاتی که بالاتر از هر دولتی است در منگنه قرار دهد، دست به اقدام بزند.تلگرام در برنامه جدید خود اجازه می‌دهد که کاربران از طریق ربات و سیستم پرداخت اختصاصی تلگرام برای انتشار یک سری پست‌ها برای کاربران خاص هزینه دریافت کند.

بیشتر بخوانید: مدیرعامل تلگرام مدعی ایجاد مشکل توسط اپل برای تاخیر در به‌روزرسانی برنامه است

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *