تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
پست های پولی تلگرام

پست های پولی تلگرام در قالب سیستم پرداخت اپل تست می‌شود

تلگرام اکنون در حال آزمایش قابلیتی است که به کاربران اجازه می‌دهد برای مشاهده پیام‌های خاص از دیگران هزینه دریافت کنند. اما در حال حاضر از سیستم پرداخت خودشان به‌جای اپل استفاده می‌کنند. در ماه ژوئن ۲۰۲۲، تلگرام اعلام کرد که یک سرویس پرمیوم برای کاربران ارائه خواهد کرد. کاربران این بخش می‌توانند سرعت دانلود بالاتری داشته باشند و حتی فایل‌های بزرگ‌تری را ارسال می‌کنند و می‌توانند کانال‌های بیشتری داشته باشند. اکنون هم به نظر می‌رسد که این شرکت می‌خواهد ویژگی جدیدی را برای کسب درآمد خودش اضافه کند. مت ناوارا نشان داده است که تلگرام در حال حاضر آزمایش این ویژگی را در چند کانال آغاز کرده است.

پست‌های پولی تلگرام

پست های پولی تلگرام

این ویژگی هنوز به‌صورت رسمی معرفی نشده است و به نظر می‌رسد که در چندین پلتفرم مانند iOS وجود خواهد داشت. گزارش‌ها نشان می‌دهد که سیستم پرداخت درون برنامه‌ای اپل در این طرح کنار گذاشته می‌شود. در عوض، این ویژگی از سیستم پرداخت خود تلگرام استفاده می‌کند و بدان معنی است و این شرکت می‌تواند از پرداخت ۳۰ درصد کمیسیون درون برنامه‌ای اپل صرف نظر کند. به احتمال زیاد، اپل در حال حاضر از این ویژگی بی اطلاع است، چرا که دستورالعمل‌های اپ استور به وضوح نقض شده است. این اولین باری نیست که تلگرام قوانینی را که اپل تعیین کرده است، زیر پا می‌گذارد. در ماه آگوست هم مدیرعامل تلگرام ادعا کرد که اپل به روزرسانی برنامه شرکت را به تعویق انداخته است.

بیشتر بخوانید: اپل رویاهای کسب درآمد تلگرام را از بین می‌برد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *