تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
بهترین اپ‌های خواندن کمیک و مجله (خارجی و داخلی)

بهترین اپ‌های خواندن کمیک و مجله (خارجی و داخلی)

آی پد یکی از محصولات محبوب شرکت اپل است. این محصول طرفداران زیادی دارد، چرا که بسیاری از کارها را آسان‌تر کرده است. دلایل زیادی برای خرید یک‌ای پد وجود دارد. به عقیده‌ی کاربران این محصول؛ یکی از بهترین استفاده‌هایی که می‌توان از یک iPad داشت؛ خواندن مجله است.

در حقیقت به بیان کاربران، قرار گیری کمیک‌ها و مجله با چاپ الکترونیکی و با کیفیت بالا در‌ای پد و آیفون یکی از مزیت‌های این گجت‌های هوشمند به حساب می‌آید. اما؛ بهترین اپ‌ها برای خواندن مجله در‌ای پد کدام است؟

امروز می‌خواهیم در این مطلب به بررسی اپلیکیشن‌های ارائه دهنده‌ی مجلات و کمیک‌های روز بپردازیم. اگر به خواندن مجله‌های دیجیتالی و کمیک علاقه‌مند هستید، مطلب امروز را از دست ندهید تا بدانید کدام اپلیکیشن‌ها از نظر کاربران در بهترین اپ‌ها برای خواندن مجله در‌ای پد در نظر گرفته شده اند.

عناوین مطلب امروز :

 • بهترین خوانندگان CBR و CBZ برای iPad
 • بهترین اپ‌ها برای خواندن مجله در‌ای پد
  1. Chunky : بهترین reader طنز اپل – رایگان
  2. Panels : برنامه‌ای بی نظیر با قابلیت همگام سازی در درایو iCloud
  3. ComicFlow : بهترین گزینه برای مجموعه‌هایی با صفحات زیاد و بزرگ
  4. iComix : CBR Reader و CBZ Reader برای همگام سازی با Cloud
  5. YACReader : از ویژگی‌های بیشتر و پشتیبانی از رایانه شخصی استفاده کنید
 • از کجا می‌توان کمیک‌های رایگان برای خواندن آنلاین پیدا کرد؟
 • نتیجه

 

بهترین اپ‌های خواندن کمیک و مجله (خارجی و داخلی)

بهترین خوانندگان CBR و CBZ برای iPad

اگر این مطلب را می‌خوانید، احتمالاً یک مجموعه قابل توجه از کتاب‌های کمیک دیجیتال در قالب‌های CBR یا CBZ دارید. در این صورت، احتمالاً به دنبال راهی برای خواندن آنها در iPad خود هستید. در این قسمت برخی از بهترین reader‌ها را در لیست 5 موردی به عنوان بهترین اپ‌ها برای خواندن مجله در‌ای پد آورده ایم.

 

بهترین اپ‌ها برای خواندن مجله در‌ای پد

 1. Chunky : بهترین reader طنز اپل – رایگان

برنامه ی Chunky - بهترین اپ‌ها برای خواندن مجله در‌ای پد

اولین مورد از لیست 5 موردی بهترین اپ‌ها برای خواندن مجله در‌ای پد؛ برنامه‌ی Chunky است. برنامه‌ی Chunky به گفته‌ی کاربران یکی از محبوب ترین reader‌های کتاب طنز موجود در iPad باشد. نصب و استفاده از این برنامه کاملا رایگان است.

نکته جالب این است که برنامه Chunky دارای یک سری ابزار است که شما با استفاده از آن می‌توانید کیفیت کمیک‌های خود را بالا و پائین ببرید. حتی می‌توانید در بخش تنظیمات این آیتم را در حالت خودکار قرار دهید تا تنظیم کیفیت به طور خودکار انجام شود. علاوه بر این شما حتی می‌توانید کنتراست خودکار را روشن کنید تا کنتراست پائین صفحه‌های محو شده و رنگ‌های کدر جبران شود.

شما می‌توانید از طریق این برنامه تمامی خروجی‌ها و پرونده‌های CBR ، CBZ ، CBT و PDF خود را از طریق iCloud Drive ، Dropbox ، Google Drive و سایر سرویس‌های cloud به اشتراک بگذارید. تمامی این ویژگی‌ها باعث می‌شود کاربران به این برنامه توجه کنند و آن را به عنوان یکی از بهترین اپ‌ها برای خواندن مجله در‌ای پد معرفی نمایئد.

اگر به نظر شما این برنامه به اندازه‌ی کافی مناسب نیست، بهتر است آن را به نسخه Pro ارتقا دهید تا کمیک‌ها را از مک بوک یا درایو NAS دانلود کنید. همچنین بروز رسانی Pro به شما امکان دسترسی به طرح‌های رنگی بسیار متنوع را می‌دهد. شما می‌توانید از این طریق به طور خودکار مرزهای هر صفحه را بردارید.

 

 1. Panels : برنامه‌ای بی نظیر با قابلیت همگام سازی در درایو iCloud

برنامه ی Panels - بهترین اپ‌ها برای خواندن مجله در‌ای پد

دومین مورد از لیست بهترین اپ‌ها برای خواندن مجله در‌ای پد؛ برنامه‌ی پانل‌ها یا Panels است. این برنامه نیز یک reader کمیک جدید و جذاب است که از Google برای همگام سازی کمیک‌های شما در iPad و iPhone استفاده می‌کند. این برنامه با پرونده‌های CBR ، CBZ و PDF سازگاری دارد. به این ترتیب کلیه فرمت‌های رایج را پوشش می‌دهد.

نسخه رایگان پانل‌ها فقط به شما امکان می‌دهد تا کمیک‌های خود را با استفاده از iCloud Drive وارد کنید آنها را باز کنید. اما برای باز کردن فایل مورد نظر خود از طریق گزینه‌های دیگری مانند Dropbox ، Google Drive ، OneDrive باید نسخه‌ی Pro این برنامه را خریداری کنید.

لازم به ذکر است؛ شما می‌توانید از طریق همین نسخه‌ی رایگان،‌ای پد خود را به مک خود متصل کنید و کمیک‌های مورد نظر را با استفاده از iTunes یا Finder به آن منتقل کنید. برنامه‌ی Panels یکی از بهترین اپ‌ها برای خواندن مجله در‌ای پد می‌باشد.

 

 1. ComicFlow : بهترین گزینه برای مجموعه‌هایی با صفحات زیاد و بزرگ

برنامه ی ComicFlow - بهترین اپ‌ها برای خواندن مجله در‌ای پد

سومین برنامه‌ی reader محبوب از لیست بهترین اپ‌ها برای خواندن مجله در‌ای پد؛ ComicFlow است. برنامه‌ی ComicFlow برای خواندن کمیک‌های دیجیتالی از رویکردی رایگان، ساده و منبع باز استفاده می‌کند. این برنامه امکان این امر را به شما می‌دهد تا پرونده‌های CBR ، CBZ و PDF (با حداقل سازماندهی) در iPad خود دانلود کنید. حالا کافی است که کمیک‌های خود را در یک پوشه قرار دهید تا هر کاری که دوست دارید با آنها انجام دهید.

شما می‌توانید با استفاده از یک سرور وب یا سرور WebDAV، کمیک‌های مورد نظر خود را از طریق سیستم انتقال Wi-Fi انتقال دهید. برای این کار کافی است که این کمیک‌ها را به قسمت پنجره سرور بکشید(دِرَگ کنید) و رها کنید. حالا باید کمی صبر کنید تا بعد از مدت کوتاهی؛ کمیک‌های خود را در reader طنز iPad خود ببینید. به عقیده‌ی خیلی از کاربران ComicFlow بهترین اپ‌ها برای خواندن مجله در‌ای پد است.

متاسفانه، سازندگان ComicFlow این ویژگی را بعد از 50 انتقال محدود می‌کنند. پس از آن شما باید از طریق خرید درون برنامه حسابتان به یک حساب پیشرفته ارتقا دهید. اما اگر نمی‌خواهید بروز رسانی کنید، می‌توانید کمیک‌ها را به صورت رایگان با استفاده از iTunes یا Finder با مک بوک خود همگام سازی کنید.

 

 

 1. برنامه ی iComix : برنامه ای به عنوان CBR Reader و CBZ Reader برای همگام سازی با Cloud

برنامه ی iComix - بهترین اپ‌ها برای خواندن مجله در‌ای پد

مانند برنامه‌ی ComicFlow، برنامه‌ی iComix یک برنامه Reader طنز است که به صورت رایگان و خیلی ساده برای iPad طراحی شده است. ComicFlow یکی از بهترین اپ‌ها برای خواندن مجله در‌ای پد است. این برنامه فقط دارای چند ابزار است که در حقیقت برای سازماندهی کتابخانه شما، ایجاد تم‌های سبک و تاریک و افزایش رضایت شما برای این برنامه در نظر گرفته شده است.

از آن جا که شما می‌توانید با استفاده از این برنامه انتقال پرونده‌ها را از طریق Dropbox ، Google Drive ، OneDrive یا Box انجام دهید؛ انتقال سرور وب چندان مفید و کارآمد نیست. باز هم پیشنهاد میکنیم اگر از نظر شما این موارد خوب نیستند، می‌توانید با استفاده از iTunes یا Finder پرونده‌ها را به مک بوک خود منتقل کنید.

لازم به ذکر است که برنامه‌ی iComix فقط از پرونده‌های CBR و CBZ پشتیبانی می‌کند. بنابراین این برنامه سازگارترین reader کمیک موجود برای iPad شما نیست اما هنوز هم می‌تواند در لیست بهترین اپ‌ها برای خواندن مجله در‌ای پد قرار گیرد.

 

 1. YACReader : از ویژگی‌های بیشتر و پشتیبانی از رایانه شخصی استفاده کنید

برنامه ی YACReader - بهترین اپ‌ها برای خواندن مجله در‌ای پد

پنجمین مورد از لیست بهترین اپ‌ها برای خواندن مجله در‌ای پد؛ برنامه‌ی YACReader است. شما می‌توانید برنامه‌ی YACReader  یا “Yet Another Comic Reader” را به صورت رایگان دانلود کنید. این برنامه گزینه‌ی مناسبی است برای افرادی که می‌خواهند ویژگی‌های اضافی و گزینه‌های بیشتری برای همگام سازی با مک داشته باشند. چرا که YACReader از پرونده‌های CBR ، CBZ ، PDF ، ZIP ، RAR و RAR5 پشتیبانی می‌کند.

شما می‌توانید با استفاده این برنامه؛ کمیک‌های خود را در Dropbox ، Google Drive ، Box یا OneDrive همگام سازی کنید. اگر به نظر شما این برنامه‌ها به اندازه‌ی کافی خوب نیستند، بهتر است iPad خود را به مک بوک خود وصل کنید تا کمیک‌ها را با استفاده از iTunes یا Finder همگام سازی کنید. به این ترتیب YACReader یکی از بهترین اپ‌ها برای خواندن مجله در‌ای پد می‌باشد.

 

از کجا می‌توان کمیک‌های رایگان برای خواندن آنلاین پیدا کرد؟

حالا که بیشتر در مورد بهترین اپ‌ها برای خواندن مجله در‌ای پد می‌دانید، احتمالاً به دنبال گسترش مجموعه کتاب‌های کمیک خود هستید. خوشبختانه برای شما، سایت‌ها و اپ‌های زیادی وجود دارد که به صورت رایگان بتوانید کمیک‌های مورد نظر خود را بخوانید.

 

نتیجه

امروز در این مقاله لیستی از بهترین اپ‌ها برای خواندن مجله در‌ای پد را بررسی کردیم. همچنین گفتیم شما از چه طریقی می‌توانید با استفاده از این اپلیکیشن‌ها کمیک‌های مورد نظر خود را به مک بوک خود انتقال دهید. امیدواریم این مطلب آموزشی مورد توجه‌تان قرار گرفته باشد.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال