تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
قانون حریم خصوصی کودکان

هزار اپلیکیشن قانون حریم خصوصی کودکان را نقض می‌کنند

در یک گزارش نگاهی به فروشگاه‌های اپلیکیشن اپل و گوگل برای یافتن برنامه‌های مربوط به کودکان و خط مشی‌های حفظ حریم خصوصی انداخته شده است و بسیاری از اپلیکیشن‌ هایی که می‌بینیم، با قانون حفظ حریم خصوصی کودکان در ایالات متحده مطابقت ندارند. آمریکا قانون حفاظت از حریم خصوصی آنلاین کودکان را در سال ۱۹۹۸ تصویب کرد. هدف از این قانون هم محافظت از حریم خحصوصی کودکان به‌صورت آنلاین برای افراد زیر ۱۳ سال بوده است. اپ استور هایی مانند اپل و گوگل هم باید از این قانون پیروزی کنند. محققین در Pixalate بررسی کرده‌اند که چگونه فروشگاه برنامه‌های هر شرکت از این قانون در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۲ تبعیت می‌کنند.

حفاظت از حریم خصوصی کودکان در آمریکا

قانون حریم خصوصی کودکان

این تحقیقات شامل چندین نکته اصلی در مورد این قانون در فروشگاه‌های برنامه است. این شرکت تا سه ماهه سوم حدود ۴۲۰ هزار برنامه تلفن همراه برای کودکان را در این فروشگاه‌ها پیدا کرد که یک درصد کاهش را نسبت به سه ماهه گذشته نشان می‌دهد. از این میان، حدود ۸ درصد از برنامه‌ها در هر دو فروشگاه احتمالا برای کودکان طراحی شده‌اند. شصت و چهار درصد از برنامه‌های احتمالی ساخته شده برای کودکان هیچ کشور ثبت نامی ندارند و تنها ۹ درصد از آن‌ها در آمریکا ثبت شده‌اند. اپ استور این برنامه‌ها را در برخی از دسته بندی‌ها قرار داده و برخی دیگر بدون دسته بندی هستند. این برنامه‌ها خط مشی رازداری چندانی ندارند.

بیشتر بخوانید: مدیر حریم خصوصی اپل به یک شرکت حقوقی می‌رود

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *