تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
اهمیت آموزش

تیم کوک بار دیگر به اهمیت آموزش می‌پردازد

تیم کوک مدیرعامل اپل، مهمان افتخاری ششمین سالانه FIRST Inspire Gala بود تا درباره سیستم آموزشی STEM صحبت کند و نظرات خود را اعلام کند. به‌علاوه او قصد داشت که از ماموریت غیرانتفاعی این مجموعه نیز حمایت کرده و بودجه‌های لازم را جمع‌آوری کنید. تیم کوک با شخصیت‌های مختلف رسانه‌های اجتماعی در این مراسم هم صحبت شده و از اهمیت این ماجرا صحبت کرد. تیم کوک گفت: «اول باید فضایی را ایجاد کنید که در آن فناوری و خلاقیت تلاقی داشته باشند. این موضوع نشان می‌دهد که اموزش چقد قدرتمند بوده و این اجزا را کنار هم نگه می‌دارد. شما این کار را برای دانش آموزان و صدها هزار نفر در سراسر جهان انجام می‌دهید و همه ما از اهمیت آن باخبر هستیم».

اهمیت آموزش از دیدگاه تیم کوک

اهمیت آموزش

این رویداد توسط دیمن کامن در نقش بنیان‌گذار در کنار کنار خواکین و مارک هودوش برگزار می‌شد. تیم‌های متخلف مسابقات رباتیک از سراسر منطقه نیز در این مسابقات حضور داشتند. برایان تانگ یوتوبر فناوری‌های محبوب، با تیم کوک مصاحبه کرده و در مورد این رویداد و اهمیت آموزش صحبت کرد. کوک همچنین در مورد استیو جابز اظهار نظر کرده و آموزش را برابر کننده‌ای عالی نامید. اپل در بسیاری از گروه‌ها، سازمان‌های خیریه و غیر انتفاعی متمرکز بر آموزش مشارکت دارد. حتی معلمین کارگاه‌های آموزشی هم در این زمینه برگزار می‌شود تا اطمینان پیدا کند که معلمین می‌توانند به‌طور کامل از فناوری خود در کلاس استفاده کنند.

بیشتر بخوانید: اپل انجمن آموزشی را به‌صورت بتا با منابع آموزشی رایگان راه‌اندازی می‌کند

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال